GeriAlışveriş Tudors’tan bayrama özel 3 al 1 öde kampanyası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tudors’tan bayrama özel 3 al 1 öde kampanyası

Tudors’tan bayrama özel 3 al 1 öde kampanyası
Abone Olgoogle-news

İster kendinize ister sevdiklerinize en güzel bayram hediyesini vermeniz için...

Tudors; binlerce çeşit desen ve renkten oluşan koleksiyonlarını bayramda tarzını konuşturmak isteyen erkeklerin beğenisine sunuyor.

Tudors Gömlek Krallığı; Kurban Bayramı için adına yakışır bir kampanya düzenleyerek binlerce çeşit ürün arasında babalarınıza en uygun hediyeyi seçmenizi sağlayacak. Tudors; Eylül ayı boyunca bayrama özel 3 al 1 öde kampanyasını sürdürecek.

Yüzyıllık geleneklerin devam ettiği özel günlerdir bayramlar… En güzel sofraların hazırlandığı, en şık kıyafetlerin giyildiği, en mutlu anların aileler ve sevdiklerle paylaşıldığı günler… Tudors Gömlek Krallığı; bu özel günlerin arifesinde sevdiklerini şık ve bakımlı karşılamak isteyen erkekler için düzenlediği kampanya ile dikkat çekiyor.Binlerce renk ve desenden oluşan, yıl boyu güncellenen koleksiyonlarıyla aynı kalıplardan sıkılan ve fark yaratmak isteyen erkeklerin güvendiği marka olan Tudors; alışverişi keyifli ve akıllı bir hale getiriyor. Tudors Eylül ayı boyunca tüm yazlık ürünlerinde 3 al 1 öde fırsatı sunuyor. 

Tudors’tan bayrama özel 3 al 1 öde kampanyası

GÜNE VE GECEYE UYGUN TASARIMLARI MEVCUT!

Her kesimden ve her tarzdan erkeğin zevkine ve bütçesine uygun olanı bulabildiği Tudors; şıklığından taviz vermeden akıllı alışveriş yapmak isteyenlere sunduğu alternatiflerle ön plana çıkıyor. Tudors günden geceye uzanan koleksiyonlarında; kendinizi içinde rahat hissedeceğiniz kumaş ve tasarımlarla modayı yakalamanıza olanak sağlıyor. 

TUDORS YIL BOYU KOLEKSİYON YENİLİYOR!

Her vitrinde aynı ürünü görmekten, yıl boyu değişmeyen koleksiyonlardan sıkılan erkeklerin adresi olan Tudors, günden güne yenilenen koleksiyonlarıyla alternatifli alışverişin keyfini sunuyor. Erkek şıklığının en kilit parçalarından olan gömlek ve T-Shirt konusunda uzman olan Tudors; güçlü, dinamik ve enerjik erkeklerin nabzını sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla tutuyor.

Yeni sezonun tüm trendlerini koleksiyonunda barındıran Tudors nefes alabilen dokuya sahip, sezonun trend renklerinden oluşan, farklı kesim alternatiflerini içerisinde barındırarak; ister kendinize ister sevdiklerinize en güzel bayram hediyesini vermeniz için 3 al 1 öde kampanyasıyla sizleri mağazalarına bekliyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle