GeriAlışveriş Traş Sonrası Bitkisel Bakım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Traş Sonrası Bitkisel Bakım

Traş Sonrası Bitkisel Bakım

Erkeklere özel bitkisel yüz toniği.

Blossom Village, erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri olan traş sonrası yüzlerindeki yanma ve gerilmeleri en doğal yöntemlerle çözebilmek adına çok özel bir ürün geliştirdi.

Dengeleyici ve %100 doğal/bitkisel yüz toniği ile yüzünüzdeki yanma hissi en doğal çözüm yolu ile son buluyor. Markanın yaratıcısı Selma Aydemir, kendi atölyesinde %100 doğal hammaddeler ile geliştirdiği dengeleyici bitkisel yüz toniğini erkeklerin kullanımına sunuyor. Traş sonrası Aftershave olarak tercih edilen Blossom Village dengeleyici bitkisel yüz toniği, aynı zamanda yüzünüzün nem dengesini korumasına da olanak sağlıyor.

Blossom Village Dengeleyici Bitkisel Cilt Toniği, cildinizin derinlemesine temizlenmesini ve ölü hücrelerin giderilmesini sağlıyor. Formülündeki bileşenler ciltteki yağ bezlerinin çalışmasını dengeleyerek uygulandığı andan itibaren gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Ciltteki fazla yağı alarak cilde temiz ve duru bir görünüm kazandıran tonik, özellikle yaz aylarında kullanım için ideal bir bakım sunuyor. Ürünlerinde sadece rafine edilmemiş, ısıl işlem görmemiş doğal yağlar, özsular, vitaminler, bitki özleri, çiçek ve bitki ekstreleri kullanarak ve öz yağlar ile kokulandırılarak özel cam şişelerimizde ambalajlanan Blossom Village ürünleri aynı zamanda gıda olarak tüketilebilecek saflıkta!

Blossom Village ürünlerini, Selma Aydemir’in İstanbul Cihangir Yokuşu üzerindeki dükkânından satın alabileceğiniz gibi aşağıdaki internet sitesinden de alabilirsiniz.

www.theblossomvillage.com 

False