GeriEtkinlikler Transformers Bu Sefer Üç Boyutlu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Transformers Bu Sefer Üç Boyutlu!

Transformers Bu Sefer Üç Boyutlu!

Ayın karanlık yüzü gişe rekoru kıracağa benziyor.

Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü ilk haftadan 207. 419 izleyicisi ve 2.367.922 TL hasılat ile serinin en başarılı filmi oldu. 3 boyutlu teknolojisiyle seyircilerine mükemmel dakikalar yaşatacak film, serinin önceki filmlerinin gişe rakamlarını geride bırakacak gibi gözüküyor.

3 boyutlu sinemada en son teknolojinin kullanıldığı görsel bir şölen niteleğindeki Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü’nde yapımcılığı Steven Spielberg üstlenirken yönetmen koltuğunda serinin önceki filmlerini de yöneten Michael Bay oturuyor.

Transformers Bu Sefer Üç Boyutlu

Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü’nde insanların müttefiki Autobotlar ve baş düşmanları Deceptikonlar arasındaki süre gelen savaş, Amerikalılar’ın 1969’da Ay’a insanlı uzay aracı göndermesinin ardındaki perde arkası ortaya çıkınca tekrar alevleniyor. Autubotların dostu Sam Witwicky rolünde Shia LaBeouf yeniden karşımıza çıkarken kendisine İngiliz model Rosie Huntington Whiteley eşlik ediyor. Filmde Josh Duhamel, Tyrese Gibson ve Patrick Dempsey gibi ünlü isimlerle birlikte John Turturro, John Malkovich ve Frances McDormand gibi usta oyuncular da yer alıyor.

False