GeriEtkinlikler Teşekkürler Anne konseri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Teşekkürler Anne konseri

Teşekkürler Anne konseri

Haydi anneler, çekilişe!

P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında Migros işbirliği ile annelere Sertab Erener konserine bilet kazanma şansı, çocuklarına ise spor festivaline katılma fırsatı sunuyor. Annenizle bu harika konsere katılmak ise çok basit…

P&G, yaşamları iyileştirme amacı ışığında başlattığı Londra 2012 Olimpiyat Oyunları sponsorluğu kapsamında “Teşekkürler Anne” kampanyasını yürütüyor. “Annelerin Gururlu Sponsoru” olan P&G, sporcu annelerine ve onların nezdinde tüm annelere destek için başlattığı “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında, Migros işbirliği ile özel bir kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyor.

P&G ve Migros tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde 12 Temmuz – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında Migros Mağazaları veya Migros Sanal Market’ten P&G markaları Ariel, Ace, Alo, Fairy, Pantene, Head & Shoulders, Wella Pro Series, Blendax, Koleston, İpana, Oral-B, Prima, Orkid, Gillette ve Duracell alan tüketiciler, anneler ve çocukları için organize edilecek Sertab Erener konseri ve “Teşekkürler Anne” spor festivaline bilet kazanma şansı elde edecek.

12 Temmuz – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında, Migros Mağazaları veya Migros Sanal Market’ten 20 TL’lik P&G alışverişi yapan tüketiciler arasından yapılan çekilişle 1.500 anne, 22 Eylül 2012, Cumartesi günü Maslak Küçükçiftlik Parkı’ndaki spor festivali ve sonrasında Sertab Erener’in vereceği “Teşekkürler Anne” konserine, kendileri ve çocukları için çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak.

False