GeriAlışveriş Terlemeye etkin çözüm: Rexona Clinical Protection
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Terlemeye etkin çözüm: Rexona Clinical Protection

Terlemeye etkin çözüm: Rexona Clinical Protection

Stick deodorant ile etkili koruma!

Rexona’nın fazla terlemeye karşı geliştirdiği krem stick deodorant Rexona Clinical Protection, hem ter kokusuna hem de ıslaklığa karşı iki kat fazla koruma sağlıyor.

Rexona, fazla terleme problemi yaşayanlar için etkinliği klinik olarak kanıtlanan yeni bir krem deodorant geliştirdi. Rexona Clinical Protection, hem ter kokusuna hem de terden kaynaklı ıslaklığa karşı iki kat daha fazla koruma sağlıyor. Yeni Rexona Clinical Protection, içindeki nemlendiriciyle tahrişi de azaltıyor. “Enkapsüle” teknolojisiyle kötü kokuları önleyen yeni krem stick deodorant Rexona Clinical Protection dermatolojik olarak da test edildi.

Klinik olarak etkinliği kanıtlanmış Rexona Clinical Protection’ın formülü TriSolid teknolojisi ile geliştirildi. Bu teknolojiyle, yeni krem deodorant Rexona Clinical Protection, diğer antiperspirant deodorantlara göre ter kokusuna karşı iki kat daha fazla koruma sağlıyor.

Doğru uygulamayla etkin sonuç

Rexona Clinical Protection’ın maksimum etkisini göstermesi için koltukaltına uygulayın. Etkin koruma için sabah ve duş sonrası kullanım tavsiye edilir. Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik için dilerseniz bir gece önce yatmadan kullanabilirsiniz. 

İlk kullanımda, ürün aplikatörün üst yüzeyine gelene kadar alt kısımdaki kadranı sağa doğru bir kaç kez çevirin. Sonraki kullanımlarda tavsiye edilen doz, her bir koltukaltı için kadranı 2 kez çevirmenizdir. 

False