GeriAlışveriş Teksüt yöresel peynirleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Teksüt yöresel peynirleri

Teksüt yöresel peynirleri

Bayram kahvaltısının tadı çeşit çeşit peynirle çıkar!

Teksüt, yöresel peynir grubuyla bayram sabahlarına yakışacak bir ziyafet sunuyor. Antep peynirinden Mihaliç peynirine; çeçil peynirinden otlu peynire kadar birçok yöresel çeşit, kalabalık kahvaltıların vazgeçilmez eşlik edenleri oluyor.

Bayram kahvaltıları, ailenin kalabalık bir sofra etrafında toplandığı en güzel anlardan biridir. Bu özel günün sabahında kurulan kahvaltı masasında, birçok lezzetli çeşit keyifle tüketilir. Teksüt’ün yöresel peynirleri de bu vazgeçilmez tatlar arasında yer alıyor. Doğal içerikleriyle sütün en güzel halini yansıtan yöresel peynirler, büyükten küçüğe herkesin keyifle yiyebileceği seçenekler sunuyor.

Dil peyniri: Bu alternatiflerden ilki tazeliğiyle damakları şenlendiren Teksüt Dil Peyniri… Az tuzlu tadı, lifli yapısı ve yumuşak kıvamı ile tadı akıllardan çıkmayan Teksüt Dil Peyniri, kolay açılır ambalajı ve tekrar yapıştırılabilir kapağı ile kolayca muhafaza edilebiliyor.

Otlu peynir: Doğu Anadolu’nun lezzet deposu ürünü otlu peynir de Teksüt kalitesiyle bayram kahvaltılarına geliyor. Pastörize inek ve koyun sütlerinin karışımıyla ortaya çıkan otlu peynir, yabani sarımsak otuyla tatlandırılıyor. Otların ve sütün mükemmel birleşiminden oluşan Teksüt Otlu Peynir çok besleyici ve lezzetli .

Çeçil peyniri: Bir klasik olan çeçil peynir de uzun lifli yapısıyla Teksüt ürünleri arasında bulunuyor. İkramlık olarak da sunulan Teksüt Çeçil Peyniri’ni misafirleriniz keyifle tüketecek.

Örgü peyniri: Kendine has görünümü ve az tuzlu tadıyla Teksüt Örgü Peyniri de bayram kahvaltılarının leziz alternatiflerinden… Süt kokusu ve pürüzsüz yapısıyla Teksüt Örgü Peyniri, tam anlamıyla alışkanlık yaratıyor.

Lor peyniri: Ezilebilir bir yapıya sahip olan Teksüt Lor Peyniri de hem böreklerin içinde hem de tek başına tadı damaklarda kalacak bir deneyim sunuyor. Teksüt Lor Peyniri, çörekotuyla lezzetlendirildiğinde kahvaltı masalarının ilgi gören seçenekleri arasında yer alıyor.

Krem peynir, kaşar peyniri, labne ve sürülebilir Taze peynir seçenekleri ise çocukların vazgeçilmezi.

www.teksut.com

False