GeriAlışveriş Teknolojiye İlgi Duyan Annelere Özel
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Teknolojiye İlgi Duyan Annelere Özel

Teknolojiye İlgi Duyan Annelere Özel
Abone Olgoogle-news

Meraklı annelere HTC Desire HD!

Akıllı telefonlar pazarında dünya lideri olan HTC, hediye seçimini farklı boyutlara taşıyor.

Dünya çapında öncü, akıllı telefon üreticisi HTC’nin Desire HD modeli son teknoloji altyapısı ve çarpıcı genişlikteki ekranı ile anneniz için büyüleyici bir hediye alternatifi. Sert alüminyum bloktan şekillendirilmiş HTC Desire HD, bir akıllı telefondan istenen kaliteyi ve gücü annenize yakışan şık tasarımı ile sunuyor.

HTC Desire HD’nin 8 MP’lik HD video kayıt seçeneği ve dual flash kamerası sayesinde anneniz mutlu anlarını ölümsüz kılabilecek. HTC Desire HD ‘nin DLNA özelliği sayesinde anneniz fotoğraflarını ve videolarını büyük ekranda paylaşmak için artık ayrı bir kabloya veya bağlantı cihazına ihtiyaç duymayacak. Telefonundaki videoları kolayca home theatre sistemine aktarabilecek. Dahası da var, HTC Desire HD’si ile bir web sayfasını zoom yapıp, metin büyüklüğünü ve metin akışını otomatik olarak değiştirecek ve metnin okunmasını kolaylaştıracak.

Tüm dünyada oldukça popüler olan Android işletim sistemine sahip HTC Desire HD, sahip olduğu özellikler ile annenizin hayatını kolaylaştıracak ve asla yanından ayıramayacağı biricik aksesuarı olacak. HTC Desire HD’nin daha birçok büyüleyici özelliğiyle, annenize unutulmayacak bir telefon deneyimi yaşatabilirsiniz.

HTC Sense ™ arayüzüne sahip HTC Desire HD ile anneniz hiçbir çağrısını kaçırmayacak. Çünkü HTCSense sayesinde telefonu nerede nasıl davranması gerektiğini biliyor; örneğin çantasının içindeyse zil sesini yükseltiyor. HTCSense arayüzünün avantajları bununla da kalmıyor; anneniz telefonunu bulamıyor mu? Ona sakin olmasını söyleyin. HTCSense.com’u kullanarak kaybettiği telefonunu, telefon sessizde dahi olsa bulabilirsiniz. Yoksa kaybettiği telefonunun içindeki bilgilerin çalınmasından mı tedirgin? HTC Sense.com‘a bağlanarak kaybolan telefondaki bilgileri zaman kaybetmeden kilitleyebilir ve uzaktan silebilirsiniz.  

False