GeriAlışveriş Tek tıkla modayı evinize getirin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tek tıkla modayı evinize getirin!

Tek tıkla modayı evinize getirin!

Dünyaca ünlü tasarımlar Westwing Boutique'de inanılmaz indirimlerle!

Türkiye’nin dekorasyon ve mobilya konusunda iddialı online alışveriş kulübü Westwing Home & Living, Londra, Paris ve Milano gibi stil başkentlerinin dünyaca ünlü butiklerinden tasarımlarını “Westwing Boutique” ile tasarım severlerle buluşturuyor.

Seçkin markaların ev ve yaşam konseptli ürünlerini indirimli fiyatlarla üyelerine sunan Westwing.com.tr, Westwing Boutique konsepti ile stil ve tasarımın dünyaca ünlü örneklerini tek tıkla evlerinize getiriyor. 

Stil ve tasarım tutkunlarının bağımlısı olacağı Westwing’in yeni konsepti Westwing Boutique; Londra, Paris ve Milano gibi stil başkentlerinin dünyaca ünlü butiklerinden seçme ürünleri üyelerine yüzde 70’e varan indirimli fiyatlarla sunuyor. 

Tek tıkla evinizde!

Dünyaca ünlü butiklerin seçme ürünlerine yer verilen Westwing Boutique’e iki hafta süresince tek tıkla ulaşabilir avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Stil ve tasarım tutkunlarının yeni adresi Westwing Türkiye’ye üye olmak için tek yapacağınız westwing.com.tr’ye üye olmak ve avantajlı alışverişin keyfine varmak.

www.westwing.com.tr

False