GeriAlışveriş Tedavi Edici Bakım Şampuanı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tedavi Edici Bakım Şampuanı!

Tedavi Edici Bakım Şampuanı!

Kepek sorununuz ortadan kalkıyor!

Saçlarınıza hem tedavi hem de bakım uygulayan bu şampuan ilk tercihiniz olacak! Artık kepek sorununa çözüm bulmak veya ilaç aramak için uğraşmayacaksınız. Sadece eczanelerde satılan bu ürün çok uygun fiyatıyla sizleri bekliyor!

Cildimiz kendini sürekli yenileme devinimi içerisindedir. Bu devinim sürecinde ölü hücreler vücuttan atılır. Saçta yaşadığımız kepek problemi de bununla ilişkilidir. Normal bir saçta saçlı derinin yenilenmesi ve ölü hücrelerin atılması süreci dengelidir ve bu nedenle kepek sorunu yaşanmaz. Ancak ölü hücrelerin atılması normal zamanından çok daha önce ve yüksek oranlarla gerçekleştiğinde ve hücrelerin bir kısmı henüz ölmeden atılmaya başlandığında ciddi bir pullanma yaşanabilir.

Hormonsal problemler, stres yorgunluk düzensiz ve kötü beslenme yetersiz temizlik sağlık problemleri gibi bir takım içsel nedenler ile yanlış saç ürünleri kullanımı gibi dış etkenler saçta kepek problemini ortaya çıkartabilir veya tetikleyebilir. Özellikle bazı bakteri ve mantarlar kepeğin artışında etken rol oynar. Kepek yalnızca saçlı derinin kuru olduğu durumlarda ortaya çıkmaz. Yağlı saçlarda da kepek oluşabilir.

Kepek Kontrol Altında

Yağlı kepeği düzenli kullanacağınız iyi bir kepek şampuanı olan DUCRAY KELUAL DS ile kontrol altına almanız ve tedavi etmeniz mümkündür. Saçın sıklıkla yıkanması ve yıkandıktan sonra iyice durulanması tavsiye edilmektedir.Kelual DS şampuan kullanımın ilk gününden itibaren hissedilebilen iyileştirici özelliği ile, özellikle Malassezias mantarları üzerine hem öldürücü hem de üremelerini bir sonraki yıkamaya kadar engelleyici kuvvetli bir etki sağlar. Kaşıntı pullanma ve enflamasyonu da giderir.

Kelual DS şampuan bileşiminde tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler vardır. Bu moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde kaşıntılı pullanmalara etkin çözüm getirir. (Ciclopiroxolamine + Çinko Pirytione + Keluamit). Kelual DS şampuan pullanmayı uzun süreli olarak bertaraf eder ve saç derisini hızla yatıştırır. Tedavi sırasında destekleyici olarak ELUTION şampuan ve Kelual Zinc Losyon önerilir.
Normal ve yağlı saç derisinde kullanılabilir.

False