GeriAlışveriş Tchibo’yla Privat Kaffe keyfi bir başka!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tchibo’yla Privat Kaffe keyfi bir başka!

Tchibo’yla Privat Kaffe keyfi bir başka!

Kahve tercihi kolaylaştı...

Dünyanın en iyi kahve bölgelerinden gelen farklı lezzetlerdeki kahveleri Privat Kaffe serisi ile müşterilerine sunan Tchibo, yeni ambalajlarıyla yüksek kalitesini öne çıkararak müşterilerine tercih kolaylığı sağlıyor!

Mayıs ayından itibaren yenilenen ambalajlarıyla Tchibo Privat Kaffee serisi, yetiştikleri bölgelere ait simgeler taşımaya başladı. Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleri olarak kabul edilen Arabica türündeki %100 Tchibo Arabica çekirdeklerinden üretilen kahvelerin yenilenen paketlerinde yetiştikleri bölgeler hakkında bilgilere de yer veriliyor.

25 yıldır Almanya’da yüksek kaliteli kahvenin simgesi olan Tchibo’nun Privat Kaffee markası, kahve severlere dünyanın en iyi kahve yetiştirme bölgelerinden gelen farklı lezzet profilleri sunarken müşterilerinin tercihlerini de kolaylaştırıyor. Yeni ambalajlarıyla Brezilya’nın hafif fındık aromalı lezzeti Brazil Mild’de palmiye, Guatemala’nın hafif aromalı karakteri Guatemala Grande’de tukan kuşu ve Güney Afrika’nın belirgin farklılığı African Blue’da fil simgeleri yer alıyor. 

Almanya kavrulmuş kahve piyasasındaki sürdürülebilir sertifikalı kahvelerin %50’sini pazarlayan Tchibo, orta vadede sadece sürdürülebilir olarak yetiştirilen kahveler sunmayı hedefliyor. Şu anda Brazil Mild ve Guatemala Grande kahveleri %100, African Blue ise en az %30 oranında sürdürülebilir kahve içeriyor.

False