GeriAlışveriş Tasarımıyla anneleri mutlu eden bebek arabası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tasarımıyla anneleri mutlu eden bebek arabası

Tasarımıyla anneleri mutlu eden bebek arabası

Baby2go'dan annelere hoş sürpriz...

Annelerin en iyi yardımcısı Baby2go Avangarde modeli, bebek arabasındaki makyaj aynasıyla annelerin gönlünü kazandı. Üstelik bu bebek arabasında annelerin makyaj çantalarını koyabilmeleri için bir bölüm de yer alıyor.

15 yıldır annelerin her zaman yanında olan Baby2go’nun Avangarde modeli, annelere güzellik yapıyor. Arabanın tutma kısmının önünde, büyük bir makyaj aynası ve makyaj malzemelerini koymak için bir bölme yer alıyor. Böylece bebeğiyle gezintiye çıkan anne, kocaman makyaj çantasını üzerinde taşımak zorunda kalmıyor.

Tabii, annelerin güzelliğinin düşünüldüğü bir arabada, bebek güvenliği ve konforu da en son raddede Baby2go’nun Avangarde modelinde. Hiçbir bebek arabasında bulunmayan, ön ve arka süspansiyon tekerlekler sayesinde, olası bir sarsılmayı, bebeğin en hafif şekilde hissetmesi sağlanıyor. Öte yandan, ön ve arka tekerleklerdeki reflektör de, karanlıkta kullanılan bebek arabasının etrafını aydınlatıyor. Bir de, Avangarde’ın sepetinde bulunan gizli bölmesi ise, cüzdan ve bu gibi önemli eşyaların saklanması için tasarlandı.

Avangarde’ın diğer önemli özellikleri ise beş noktalı özel emniyet kemeri, tek elle açılıp kapanabilme, 360 derece dönebilen tekerlekler, çok farklı pozisyonda yatabilme olanağı, ayarlanabilir ayak dayanağı.

www.baby2go.com.tr

False