GeriEtkinlikler Tasarım severler buluşuyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tasarım severler buluşuyor!

Tasarım severler buluşuyor!

Tasarım ürünleri pazarı Garden Sale, ikinci kez KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Tekstil tasarımından takı tasarımına, “vintage” objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine binlerce parça Garden Sale ile 17-18 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta!

İlki geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen ve tasarım meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği Garden Sale, 17-18 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta ikinci kez düzenleniyor. “Tasarım, fırsat, sosyalleşme, alışveriş ve eğlenceyi” bir arada sunan Garden Sale; güneşin tadını çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat!

Tasarım meraklılarının tasarım ürünlerini uygun fiyata alabilecekleri bir ortam yaratmak amacıyla organize edilen Garden Sale, atölye çalışmaları ve akşam sinema gösterimiyle alışveriş keyfini ikiye katlıyor. Çimler üzerinde Cumartesi günü Elif Çağlar- Bilal Kahraman’ın ve Pazar günü de Sattas’ın güzel müzikleri eşliğinde eğlenceli alışveriş deneyimi sunan Garden Sale, keyifli bir hafta sonunu da garanti ediyor!

50’nin üzerinde tasarımcının katılımıyla “URU Group ve showhow” ortaklığıyla hayat geçirilecek olan Garden Sale, 17-18 Ağustos Cumartesi- Pazar günü, 11.00’dan gece yarısına kadar tasarım meraklılarını ağırlayacak.

Tarih: 17 - 18 Ağustos

Yer: KüçükÇiftlik Park

Adres: Kadırgalar Yokuşu No: 5 Maçka / İST.

www.kucukciftlikpark.com

False