GeriAlışveriş Tarzıyla özgür tavrını yansıtan makyaj severler için
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarzıyla özgür tavrını yansıtan makyaj severler için

Tarzıyla özgür tavrını yansıtan makyaj severler için

İngiltere’nin 1 numaralı makyaj markası Rimmel London, özgün tarzıyla güzelliğin keşfetmek ve yeni şeyler denemek olduğuna inanan herkese ilham verecek.

Kate Moss’tan, Rita Ora’ya ve Cara Delevingne’ye kadar şehrin en cool isimlerinde gördüğümüz Rimmel London, tarzıyla özgür tavrını yansıtan makyaj severler için önceki akşam Karaköy’de özel bir parti düzenledi. Londra güzellik dünyasının ikonik markası Rimmel London’ın Gratis işbirliği ile düzenlediği partide, özgür makyaj tarzlarıyla öne çıkan isimler bir araya geldi. Oldukça hareketli geçen partide davetliler, Rimmel London ürünleriyle kendi tarzlarını yaratabilecekleri makyajı adım adım tanıma imkanı buldu.

Partiye katılan herkese Rimmel London ürünleriyle göz alıcı makyajlar yapıldı.

İlhamını Londra’nın cool tarzından alan makyaj koleksiyonlarıyla Rimmel London, rutinin dışına çıkan, özgür ruhunu yaşam biçimine yansıtarak kendini çizginin dışında ifade eden herkes için kendilerini yeniden keşfedecekleri yeni bir kapı aralayacak.

Tarzıyla özgür tavrını yansıtan makyaj severler için

Rimmel London, Türkiye’nin 1 numaralı kişisel bakım mağazası Gratis’in 400’ün üzerinde mağazasında makyaj tutkunları ile buluşmaya devam edecek. Rimmel London’da efsanevi buğulu bakışların mimarı Scandaleyes Kohl Kajal göz kalemleri, Scandaleyes Reloaded Maskara, Exaggrate Liquid Eyeliner, Magnif’eyes far paletleri, Provacalips lipstick, Match Perfection Concelaer ve Kate Sculpting paletleri dünya çapında en çok satan ürünler olarak dikkat çekiyor.

False