GeriAlışveriş Tarzını Konuşturan Bayanlar için!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarzını Konuşturan Bayanlar için!

Tarzını Konuşturan Bayanlar için!
Abone Olgoogle-news

Bonesta Beachwear'dan rengarenk bikini ve mayo modelleri...

Yaza girdiğimiz şu aylarda mayo ve bikini telaşına da düşeriz. Bonesta Mayo, 2011 sezonunda bayanların vücut tipine göre birbirinden güzel ve renkli modeller sunuyor.

Bonesta Beachwear 2011 koleksiyonunda canlı renklerin yer aldığı modeller göz alıcı ve bir o kadar de tutkulu. Bu senenin moda renklerinden mor, kırmızı, sarı, turkuaz Bonesta’nın tasarımlarıyla daha çarpıcı ve estetik.

Bayanların yeni tercihi Bonesta Mayo koleksiyonunda canlı renkler göz alıcı bir o kadar da şık. Plajlarda yazın tadını gönlünüzce çıkarmak isteyen bayanların tercihi olacak bu yeni modeller, sıradan mayolarda yaşanan sarkma, gevşeme gibi deformasyonlar Bonesta Mayolarda yaşanmaz.

Birbirinden canlı renkler ve geometrik desenler şık bir uyum içerisinde. Mayolarda renk ve desen uyumu göze çarparken, bikinilerde yüksek bel modeller ve çiçek motifli tasarımlar da bu senenin tercihleri olacak. Nakış ve pul, payet işlemeler, metal aksesuarlar, taşlar, boncuklar mayo ve bikinilerde koleksiyonu tamamlayan ayrıntılar olarak göze çarpıyor.

Yeni modelleriyle Bonesta Beachwear 2011; tarzıyla konuşturan, kendinden emin, gittiği her yerde ilgi odağı olmak isteyen tüm kadınları Bonesta bayilerine çağırıyor.

False