GeriAlışveriş Tarzını Düşünen Minikler için!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarzını Düşünen Minikler için!

Tarzını Düşünen Minikler için!
Abone Olgoogle-news

Tiger Mexico sayesinde çocuklar rahatlığı keşfediyor.

Onitsuka Tiger’ın efsane modeli Mexico’66lar yaz aylarında büyüklerin modası olduğu kadar tarzına düşkün miniklerin de ayaklarını süslüyor.

Modası hiç geçmeyen Onitsuka Tiger, 60 yılı aşkın süredir hem rahatına hem de tarzına düşkün olanların tercihi. Markanın çoktan efsane tasarımlar arasına girmiş modeli Mexico 66 ise dünya genelinde birçok ünlünün de günlük yaşamlarında tarzlarını tamamladıkları adeta bir moda ikonu.

Bir ayakkabıdan çok daha fazlası olan Mexico 66‘ların minikler için özel tasarlanan modelleriyle çocuklar da hem rahatlığı keşfedecek, hem de küçük yaşlardan tarzlarını ortaya koyarak büyüklerin bile takdirini kazanacaklar. Mexico 66’nın çocuk modellerinin ise büyükler için tasarlanan orijinal Mexico 66‘lardan hiçbir farkı yok. Hatta anne ve babalarıyla aynı stilde giyinmek isteyen minikler, büyüklerle aynı renklerde Onitsuka Tiger Mexico 66 ayakkabıları tercih edebilirler.

Siz de bu yazın en iddialısı benim çocuğum olacak diyorsanız, onu küçük yaştan Onitsuka Tiger ile tanıştırmanızda fayda var.

www.onitsukatiger.com

False