GeriAlışveriş Tarz Sahibi Babalara Özel
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarz Sahibi Babalara Özel

Tarz Sahibi Babalara Özel

Brikenstock'dan hediye alternatifleri...

Bizim mutluluğumuz için hayatları boyunca hiç durmadan, yorulmadan koşturup duran babalarımıza Brikenstock birbirinden güzel hediye seçenekleri sunuyor. Brikenstock’ta babanızın yaşına, yaşam tarzına ve beğenilerine uygun sayısız alternatifler bulabilirsiniz.

Tarzı, kalitesi ve şıklığıyla birbirinden farklı zevklere seslenebilen Birkenstock, çok sayıda model ve birbirinden canlı renklerle oldukça geniş bir koleksiyona sahip. Birkenstock'lar ortopedik tabanları ve topuk kısmındaki derinlik sayesinde de babanızın ayaklarının rahat etmesini sağlayacak. Özellikle önümüzün yaz olduğunu düşündüğünüzde babanızın dışarıda rahatlıkla giyebileceği şık bir terliğin onu çok mutlu edeceğini söyleyebiliriz.

Brad Pitt, Johnny Depp, Ewan McGregor, Adem Sandler gibi dünya yıldızlarının da tercih ettikleri Birkenstock’lar, parmak arası terlik ve sandalet modelleri ile hem rahat hem de stil sahibi babaların, plaj keyfine keyif katarken, modern şehir hayatı içinde yapacağı yürüyüşlerde de vazgeçilmez olacak. Kahverenginin klasik tonlarının yanı sıra klasik tasarımlarda siyahın hoş kombinasyonlarını içeren Birkenstock koleksiyonu şıklığı babanızın ayaklarına taşıyacak.

Birkenstock’un 2010 ilkbahar-yaz modelleri markanın Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarının yanı sıra Cho, Deriden, Kipling mağazalarında ve tüm seçkin eczanelerde sizleri bekliyor.

False