GeriEtkinlikler “Tango”nun en iyileri İstanbul'da buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Tango”nun en iyileri İstanbul'da buluşuyor

“Tango”nun en iyileri İstanbul'da buluşuyor

Tango Poison Show adlı grup, mart ayında sahne alacak.

Altı enstrüman ve bir vokal sanatçısından oluşan Arjantinli grup, son dönemin dünyadaki en ünlü tango orkestrasıdır. Müziği seven herkese hitap eden orkestra, özellikle ritmik müzikleri, farklı yorumları, yarattıkları enerjileri ve izleyenleri anında içine alan coşkularıyla tango müziği dünyasında çığır açtılar.

Genç ve yetenekli müzisyenlerden oluşan Sexteto Milonguero, gerek Arjantin çapındaönemli etkinliklerde ve Buenos Aires'in en ünlü milonga mekanlarındasergiledikleri güçlü performansları, gerek Avrupa'nın çeşitli festivallerinde sundukları enerjik konserleriyle, en çok beğenilen çağdaş tango orkestrası olma başarısına ulaşmıştır. Orkestranın vokalisti Javier Di Ciriaco aynı zamanda Tango Feeling gösteri grubunun vokalistliğini yapmakta ve bu gösterinin başarısında büyük bir rol oynamaktadır.

Sexteto Milonguero sıradışı performansı ile Tango Müziğine olan bakışınızı değiştirecek ve yepyeni bir vizyonun kapılarını aralayacak. Bu etkinlikte sadece tango müziğinden örneklerle değil, Arjantin yöresel ve ritmik müzikleriyle de geceye renk katacak. Bu konserde orkestraya profesyonel dansçıları da eşlik ederek, hem göze hem kulağa hitap eden bir Arjantin - Türkiye sentezi sergilenecek.

www.biletix.com

False