GeriAlışveriş 'Sylvanian Families' Artık Türkiye’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Sylvanian Families' Artık Türkiye’de!

'Sylvanian Families' Artık Türkiye’de!

Çocuklar mutlu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Sylvanian Families artık Türkiye’de! Adore Oyuncak tarafından getirilen bu sevimli hayvanlarla çocuklar çok eğlenecek…

Adore Oyuncak tarafından getirilen bu sevimli oyuncaklar çocukları ‘Sylvanian Köyü’nün masalsı dünyasına götürüyor. Bu geniş ailelerin farklı bireyleriyle birçok role bürünebilen çocuklar Sylvanian Families ile çok eğlenecek.Onlar çok güzel Sylvanian evlerinde yaşıyor, yemek yapıyor, oyun oynuyor, bazen de kamp kurup parti yapıyorlar.

Sylvanian köyünü keşfe çıkan çocuklar tamamen özgür. Çok küçük ve güzel detaylar içeren evlerde birbirinden çeşitli mobilyalarla diledikleri hayvan figürlerini ve yaşamlarını renklendiren aksesuarları biriktirip kendi hayallerindeki dünyayı kurabilecekler.

Web Sitesi Türkçe Olarak Yapıldı

Şimdi Sylvanian Families dünyasını keşfetmek daha da kolay! Orijinal Sylvanian Families web sitesi, İngilizce ve Japonca’dan sonra ilk kez başka bir dilde, Türkçe olarak yapıldı. Çocuklar bu renkli dünyanın güzelliklerini keşfederken, eğlenceli hikâyeler okuyup oyunlar oynayabilirler.

Sylvanian Families oyuncakları, günümüzün sert dünyasına karşılık iyilik ve masumiyeti öne çıkararak sevgi dolu ve mutlu bir dünyanın kapısını aralıyor.  Bu sevimli hayvan figürlerinin tıpkı gerçek ailelerde olduğu gibi sevgilerini paylaştığı çok geniş aileleri var. Bu geniş ailelerin farklı bireyleriyle birçok role bürünebilen çocuklar Sylvanian Families ile çok eğlenecek.

www.adoreoyuncak.com

False