GeriAlışveriş Sütaş'tan Taze Süt Ürünü: “Büyümix”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sütaş'tan Taze Süt Ürünü: “Büyümix”

Sütaş'tan Taze Süt Ürünü: “Büyümix”

Kalsiyum ve D vitaminli.

Sütaş’ın çocuklara sağlıklı beslenmeyi sevdiren taze süt ürünü Büyümix artık daha fazla kalsiyum ve D vitaminli. Büyümix, beş meyveli lezzeti ile çocukları bekliyor.

Sütaş’ın, çocukların severek tükettiği taze süt ürünü Büyümix tamamen yenilendi. Şimdi daha fazla kalsiyum ve D vitaminli olan Büyümix’ler daha besleyici, yeni ambalajları ile daha eğlenceli. Üstelik Büyümix’lerin artık bir kahramanı var. Yeni Büyümix kahramanı, Sütaş’ın bu sağlıklı taze süt ürününü çocuklara sevdirmeye devam edecek.

Sütaş güvencesi ve hijyen anlayışı ile üretilen Büyümix, sağlıklı beslenirken de lezzetten ve eğlenceden vazgeçmeyen çocukların ve annelerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Büyümix’in yeni kahramanı çocukları hayır diyemeyecekleri bir lezzet ve eğlence dünyasına davet ederken, anneler çocuklarının sağlıklı ve güvenli beslendiğini bilmenin huzurunu yaşıyor.

Büyümix ambalajlarında “çilekli”, “orman meyveli”, “muzlu”, “şeftali ve kayısılı” ile “elma ve armutlu” olmak üzere beş lezzet çocukları bekliyor.

www.sutas.com.tr

False