GeriAlışveriş SuperFresh'ten Jumbo Karides
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

SuperFresh'ten Jumbo Karides

SuperFresh'ten Jumbo Karides

SuperFresh, su ürünleri ailesine bir yenisini daha ekledi.

Superfresh, su ürünleri ailesine bir yenisini daha kattı: “SuperFresh Jumbo Karides.” Pişirildikten sonra dondurulduğu için jumbo formunu koruyor, nefis lezzetini tüm yemeklere taşıyor.

“Denizden gelen her ürünün en iyisini” sunmak için çalışan SuperFresh, yeni Jumbo Karides’i sayesinde gurmelere layık sofralar hazırlamanıza yardımcı olacak. SuperFresh Jumbo Karides ile yapabileceğiniz yemekler arasında karides güveç, tereyağlı karides sote ya da karidesli salata gibi çeşitler bulunuyor. 300 gramlık ambalajıyla dondurulmuş dolaplarında tüketicilere sunulan SuperFresh Jumbo Karides, enfes lezzeti yanında sağlığımız açısından da doğal protein ve selenyum kaynağı görevi görüyor.

SuperFresh Jumbo Karidesin Faydaları

• Fosfor, çinko, iyot ve Omega-3 açısından zengin olan karides, büyüme ve gelişme çağındaki çocuklara sıkça yedirilmesi gereken deniz ürünlerindir. 100 – 120 gram karides yaklaşık 23.7 gram protein (günlük ihtiyacın yüzde 30 – 40’ı) sağlarken sadece 112 kalori enerji verir ve bir gramdan az yağ içerir.

• İyi bir hayvansal protein kaynağı olan karidesteki selenyum ve B12 vitaminleri, kansere karşı kalkan görevi görür. 100 – 120 gram karides, günlük B12 vitamini ihtiyacının yüzde 28.2’sini karşılar. Karidesin yine 100 -120 gramı günlük selenyum ihtiyacının yüzde 64.2’sini karşılar.

 www.superfresh.com.tr

www.super

False