GeriAlışveriş Sunset 2011 Bikini Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sunset 2011 Bikini Koleksiyonu

Sunset 2011 Bikini Koleksiyonu
Abone Olgoogle-news

Sunset'ten kadınlara bikini giyme özgürlüğü!

Sunset özel tasarım bikinileriyle her kadına bikini giyme özgürlüğü veriyor. Renkli, desenli bikinileriyle ve sade aksesuarlarıyla bu yaza hakim olacak.

Güneşle barışık olanlar için Sunset Swimwear’ın bikini modelleri seçmekte zorlanacağınız zenginlikte. Markanın bikini koleksiyonunda; iddialı lame ve doreler, sade aksesuarların çekiciliğine ilham veren özel kumaşlar, geometrik desenler, zıtlıkların ahengine dönüşen renkler ve askılı, askısız, üçgen, kalın askılı, boyundan bağlamalı yaratıcı yüzlerce tasarım yer alıyor. Bu yaz bikini üstünüz ile altını ayrı kullanabileceğiniz Sunset Swimwear modelleri, her çılgınlığın istenirse çarpıcı bir plaj modasına dönüşebileceğini gösteriyor.

[fotogaleri=54]

Mayo, Bikini, Mayokini, Pareo ve plaj giysileri modelleri ile zengin bir koleksiyon sunan Sunset Swimwear, doğru oturtulmuş kup’lar, farklı vücut tiplerine göre hazırlanmış kalıplar ve vücut kusurlarını gizleyen tasarımlar ile plajlara bikini özgürlüğü getiriyor. Sunset; bikini koleksiyonunda renklerle oynuyor, vücudunuzun güzel yanlarını ortaya çıkaran detaylar sunuyor ve en önemlisi değişik aksesuarlarla, ipeksi, yumuşacık kumaşlarla, parlak süslemelerle kusurları örtüp dişiliği öne çıkarıyor.

False