GeriAlışveriş Sumak’tan Sevgililere Sürpriz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sumak’tan Sevgililere Sürpriz

Sumak’tan Sevgililere Sürpriz
Abone Olgoogle-news

Sumak XL Fashion Sonbahar-Kış Koleksiyonu sizlerle!

Sumak XL Fashion Sonbahar-Kış Koleksiyonu eşliğinde, Sevgililer Günü’ne özel yüzde 70’e varan indirimle büyük beden giyen kadınlarla buluşuyor.

44 - 58 beden arasında giyinen her yaştan kadın için zengin tasarım seçenekleri sunan Sumak XL Fashion, bu yıl Sevgililer Günü’nü daha da özel kılacak.

Bu Rocker Koleksiyon Kaçmaz

Her yaş grubunun mutlaka bir şey bulabildiği Sumak XL Fashion mağazalarına bugünlerde uğrayanlar gençlere özel Rocker koleksiyonuyla karşılaşacak.

Sumak’tan Sevgililere Sürpriz

70’lerin müzikleri ve sanat ortamından ilham alınıp günümüz gençliğine uyarlanmış new-rocker koleksiyonunda sert, asi görünümlü bir seksapel gündelik yaşam tarzına yerleşmiş. Yaza geçişin ilk ara koleksiyonu olan Rocker 30 parçadan oluşuyor. Bu yeni ruhta canlı ve parlak renkler minimal siluetlerle evlenerek güçlü bir renk paleti oluşturuluyor. 70’li yıllarda yapılan kuvvetli müzik göndermeleriyle birlikte motosiklet akımı da bugüne uyarlanıyor. 

Bu etkilerin yanı sıra kasvetli baskılar, çizgi ve çubuk efektleri, yıldız figürü, maskülen görüntülü ceketler ve gömlekler, taytlar kendini gösteriyor. Boyutlar ya süper-skinny ya da maksi. Mat ve pigmentler bir arada kullanılarak erkeksi derinlik, metal detayları glam rock hissini uyandırırken, karanlık baskılı asi efektlerle t-shirt ve tunikler de gündelik giyim için seçenekler sunuyor. Deri, jean, pamuklu gömlekler ve t-shirtler, yıkanmış dokuma ve örme kumaşlar, retro ve otantik, yıpranmış dokular göze çarpıyor.

www.sumak.com.tr 

False