GeriAlışveriş Suavinex’ten minik eller için Hello Fox serisi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Suavinex’ten minik eller için Hello Fox serisi!

Suavinex’ten minik eller için Hello Fox serisi!
Abone Olgoogle-news

Anneler akma korkusu olmadan bebeklerinin eşyalarını çantalarında taşıyabiliyor.

ArsBebek Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirilen Suavinex’in renkli ve eğlenceli olduğu kadar fonksiyonel tasarıma sahip koleksiyonlardan biri de Hello Fox. Sevimli tilki karakteri Hello Fox’un kullanıldığı seri, beslenme gereçlerinden oluşuyor. Hello Fox serisinde; damla akıtmaz kulplu bardak, sport cup, biberon, mama kasesi, kaşık, emzik bulunuyor.

Suavinex, bebeğin sağlıklı büyümesinde önemli olan emzirme ürünlerini annelerin ve bebeklerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlıyor. Hello Fox ürünleri, bebeklerin küçük elleriyle tutmasını kolaylaştıracak ve içindeki sıvının dökülmesini engelleyecek ergonomik bir tasarıma sahip. 6 ay ve üzeri bebekler için hazırlanan ürünler, biberondan barağa geçişe de yardımcı oluyor. Anneler de dışarı çıkarken, dökülme, akma düşüncesi olmadan, bebeklerinin beslenmesi için gerekli her şeyi Hello Fox ile çantasına koyarak yanına alabiliyor.

Ürünler kullanım kolaylığını yanı sıra, kolay temizlenme özelliği ile de annelerin tercihi oluyor. Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylı Suavinex ürünleri farklı tasarım, ölçü, malzeme ve fonksiyon arasında seçim yapma imkanı da veriyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle