GeriEtkinlikler Stresle başa çıkamayanlara ücretsiz seminer!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Stresle başa çıkamayanlara ücretsiz seminer!

Stresle başa çıkamayanlara ücretsiz seminer!
Abone Olgoogle-news

Pratik ve etkili çözümlerle stresinizi ortadan kaldırabilmeniz mümkün!

Dr. Sinan Akkurt’un konuşmacı olacağı seminerde Gelişim Platformu çatısı altında, psikolojik stres ve aşırı elektronik cihaz kullanımının getirdiği hücresel stresle başa çıkma yolları anlatılacak.

18 Şubat 2015, 19.30’daki seminere sınırlı sayıda ücretsiz katılım olanağı için Gelişim Platformu’na başvuruda bulunmak gerekiyor.

Stresin psikolojik ve hücresel olmak üzere iki yönüyle ele alınacağı “Stres ve Elektromanyetik Kirlilikle Başa Çıkma Yolları” başlıklı seminer, doğal tıp alanında ün yapan Dr. Sinan Akkurt tarafından Gelişim Platformu’nun İstanbul Mecidiyeköy’deki merkezinde verilecek.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar, plaza ortamında çalışanlar ve sınava hazırlanan öğrencilerin yoğun olarak maruz kaldığı stres ve elektromanyetik yüklenim karşısında günlük yaşamlarında alabilecekleri pratik çözüm önerilerinin aktarılacağı seminerde, stres sonucu ortaya çıkan kansere kadar uzanan hastalıklar için ne gibi önlemler alınabileceği paylaşılacak. Ayrıca bilgisayar, cep telefonu, metro, uçak, saç kurutma makinesi, mikrodalga fırın gibi araçları yoğun olarak kullananlar için radyasyondan arınmanın yolları da gösterilecek. Stres azaltıcı pratik egzersizler, doğal kür ve doğal tıp yaklaşımları hakkında bilgi verilecek. Bu anlamda en etkili yöntemlerin başında gelen biorezonans metodunun anksiyete, depresyon, sınav stresi, elektromanyetik arınma için sunduğu yaklaşımlar konu edilecek.

Gelişim Platformu’na katılmak isteyenler için iletişim adresleri

0212 267 10 80 (dahili 116)

sercan.sivasligil@gelisimplatformu.com 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle