GeriAlışveriş Stil sahibi babalara en şık hediye Philips’ten
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Stil sahibi babalara en şık hediye Philips’ten

Stil sahibi babalara en şık hediye Philips’ten

Babalar güne mutlu başlasın diye...

Babanıza olan sevginizin hiç değişmeyeceğini, Philips’in Babalar Günü’ne özel kampanyaları ile ona özgürce kendini yenilemenin ve stil sahibi bir değişimin anahtarını armağan ederek gösterebilirsiniz.

Erkek bakım pazarının 1 numaralı markası Philips, Babalar Günü’ne özel iki kampanya ile stil sahibi babanızı mutlu ediyor. Philips Sensotouch tıraş makineleri, Philips QG3320 Erkek Bakım Seti; Aquatouch tıraş makineleri ise Erkek Bakım Çantası hediyesiyle satışa sunuluyor.

Babanızın stili için ihtiyacı olan her şey, Philips SensoTouch ile tek bir pakette

Philips SensoTouch ailesi, komple bir bakım ve babanızın güne en iyi şekilde başlaması için tasarlandı. Philips SensoTouch tıraş makineleri, başlıklarının her yöne hareket kabiliyeti sayesinde yüz hatlarına mükemmel uyum sağlıyor, özel tıraş sistemiyle de en uzundan en kısaya, farklı sakal boylarını kolaylıkla kesiyor. Hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabilen Philips’in SensoTouch ailesi, ciltte tahrişi de en aza indirerek sorunsuz tıraş keyfini tamamlıyor. Philips SensoTouch 3D RQ1275, babanıza bambaşka bir tıraş deneyimi yaşatırken Philips SensoTouch RQ1141 ve PQ1155 de yumuşak bir dokunuş ve pürüssüz bir tıraş sunuyor. Philips Sensotouch ile babanıza hediye edeceğiniz Philips QG3320 ise, yüz bölgesinde hızlı ve işlevsel bir ürün isteyen babalar için tasarlandı. Dört ayrı özelliği bir arada sunan ve su geçirmeyen QG3320, 32 mm sakal düzelticiye, 21 mm hassas düzelticiye, ayarlanabilir sakal tarağına ve kaş/burun/kulak düzeltici aparatlara sahip. Kirli sakal tercih eden babalar için 18 farklı ayarı bulunan sakal bıyık tarağı ise 1 mm’ye kadar uzunluk ayarı yapma imkanı sunarak hassas şekillendirme çözümleri sunuyor.

Tıraş deneyiminin en iyisi, babanız için şık bir çantada

Şık görünümü ve akılcı cilde dost tasarımıyla Philips Aquatouch tıraş makineleri, hediye Erkek Bakım Çantası ile babanızın vazgeçilmezi olacak. Islak – kuru çalışma özelliğine, esnek başlıklara vepürüzsüz tıraş için “Süper Kaldır ve Kes” teknolojisine sahip Philips AquaTouch AT890 ve AT750’nin cilde dost, tahrişi önleyen SkinGlide yüzeyi bulunuyor. LED göstergesi ve yüz kıvrımlarına uyum sağlayan Reflex Action başlıkları ile Philips AquaTouch tıraş makineleri, Babalar Günü’ne özel şık kozmetik çantası ile tüm seyahatlerde babanızın yanında olacak.

False