GeriEtkinlikler Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike

Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike

Yıldız Savaşları, bu sefer üç boyutlu olarak karşımızda!

George Lucas’ın yönettiği ve Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman ile Jake Lloyd’un oynadığı Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike, üç boyutlu olarak 10 Şubat 2012’de Özen Film (Tiglon Film) tarafından vizyona çıkarıldı.

Star Wars Bölüm 1: Gizli Tehlike, çok büyük özen gerektiren bir işlemden geçti ve filmin her karesi 2D filmden 3D’ye, global servis sağlayan bir görsel şirket olan Prime Focus ve şimdiye kadarki tüm Star Wars filmlerinin de görselini yapan Industrial Light & Magic (ILM) tarafınca aktarıldı.

Filmin konusu:

Genç Luke Skywalker’ın içindeki gücü keşfedip galaksinin zalim imparatoruna başkaldırmasına henüz on yıllar vardır. Barış içindeki galakside Cumhuriyet hüküm sürmektedir. Barışçıl bir gezegen olan Naboo, iyi yürekli genç Kraliçe Amidala tarafından yönetilmektedir. Gizli Sith Lordu ve onun şampiyonu Darth Maul’un maşası olan Ticaret Federasyonu, barışı sarsacak girişimler ve adil olmayan müzakere taktikleriyle Amidala’yı köşeye sıkıştırmaktadır. Jedi şövalyesi Qui-Gon Jinn ve çömezi Obi-Wan Kenobi durumu incelemek için Naboo’ya gönderilirler. Jedi’lar giderek derinleşen komployu keşfederken 9 yaşındaki Anakin’le tanışırlar. Küçük çocuğun mekaniğe karşı müthiş bir yeteneği ve şeytani bir zekası vardır. Galakside bir şeyler, geri dönmemek üzere değişmeye başlamıştır...  

False