GeriAlışveriş Sp Repair ile yeniden canlanan saçlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sp Repair ile yeniden canlanan saçlar

Sp Repair ile yeniden canlanan saçlar
Abone Olgoogle-news

Hem saçları güçlendiriyor hem de yeniden canlanmasını sağlıyor.

Kişisel bakım ve güzellik dünyasında farklılık yaratan, yenilikleri ile kadınların hayatına ve saklı kalan güzelliklere dokunan saç bakım markası System Professional, Repair serisi ile saçları yeniden canlandırarak yapılandırılıyor.

Yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilen SP Repair Serisi, içeriğindeki hidrolize keratin ve eşsiz RNP (onarma, besleme, koruma) formülü ile saça hızla ve derinlemesine nüfuz ederek, yoğun bakım sağlıyor. Saçları yeniden yapılandırarak besliyor, direnç kazandırıyor, onarıyor, koruma altına alarak, yeniden canlanmasını sağlıyor.

Saçı yeniden yapılandırıp güçlendiren SP Repair Serisi aynı zamanda tarama kolaylığı sağlıyor. Hafif formülü sayesinde normal ve ince telli saçların kullanımı için ideal.

Günlük bakım: SP Repair Şampuan ve SP Repair Saç Kremi

Uygulama: SP Repair şampuanı ıslak saça uygulayın, iyice durulayın. SP Repair saç kremini saçların uçlarına masaj yaparak uygulayın, 5 dakika beklettikten sonra durulayın.

Haftalık yoğun bakım: SP Repair Şampuan ve SP Repair Maske

Uygulama: SP Repair şampuan ile yıkadığınız saçlar hafif nemliyken, maskeyi masaj yaparak uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra durulayın. 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle