GeriEtkinlikler Sonbaharın İlk Yaprağı İl Porto’ya Düştü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sonbaharın İlk Yaprağı İl Porto’ya Düştü

Sonbaharın İlk Yaprağı İl Porto’ya Düştü

Alaçatı - Türkbükü havasını yaşamak isteyenler için eşsiz bir mekan...

Dekorundaki sıcak renkleriyle boğazın mavisini birleştiren İl Porto, birbirinden lezzetli kokteylleri ve zengin şarap menüsü ile sonbaharda da uğrak mekanınız olmaya devam edecek.

Özel ödüllü Uncle Kokteyli ve sonbahar meyveleriyle hazırlanan birbirinden lezzetli kokteyl çeşitleri ile İl Porto sonbahara hazır. Boğazın mavisiyle dekorundaki sıcak renklerle buluşturan İl Porto tatilden dönenleri Alaçatı-Türkbükü havasındaki deniz kenarında bulunan bistro bölümüyle avutacak.

Saat 22.00’dan 04.00’e kadar süren canlı DJ performansı da tatilden dönenleri teselli edecek nitelikte. Daha sıcak ve rahat bir atmosfer isteyenler ise, kadife ve ahşabın uyumunu mozaik aynalı sütunlarla hareketlendirmiş bordo-kırmızı ve altın renginin kullanıldığı iç mekanı tercih edebilir.

Risotto kültürünü İstanbul’la tanıştıran mekanlardan olan İl Porto’da porcini mantarlı, karidesli, safranlı risottolar en çok tercih edilen yemekler arasında. Mekan, İtalyan mutfağının vazgeçilmezleri tagliatelle, fettuiccine, parpadelle, tortellini, ravioli taze taze kendisi yapıyor. Hamuruna koyduğu irmik, iç olarak kullandıkları peynirler İtalya’dan geliyor.

Mutfağın diğer İtalyanı pizzalar ise incecik açılıyor özellikle sebzeli, üç peynirli pizzalar sonbaharda da çok revaçta. Zengin şarap menüsü, özellikle sıcak şaraplar içinizi ısıtmaya yetecek. 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

www.ilportobistro.com

Adres: Küçükbebek Cevdet Paşa Caddesi No: 58/1 Bebek İstanbul Tel:( 0 212) 287 95 34

False