GeriAlışveriş Sonbahar-Kış koleksiyonu Miu Miu gözlükler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sonbahar-Kış koleksiyonu Miu Miu gözlükler

Sonbahar-Kış koleksiyonu Miu Miu gözlükler

Duygusal, modern, avangart ve kışkırtıcı.

Miu Miu 1993’ten beri Miuccia Prada’nın güçlü kişiliğinin karakterize ettiği alternatif bir stili yansıtıyor. Yenilikçi, sofistike ve gizemli öğeler barındıran kendine özgü eklektik stiliyle, kişisel ve özgün vizyonunu oluşturuyor.

Fotoğraf çekimleri Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin tarafından gizemli bir iç mekanda yapılan reklam kampanyası; femme fatale’den masum kız çocuğuna, oyunbaz bir hanımefendiden nostaljik güzelliğe, kadının değişken kişiliklerinin farklılıklarına ve ahenkli yakınlıklarına ışık tutuyor.

Bu çelişkilerin ve kontrastların oyunu, Miu Miu’nun yeni sonbahar/kış gözlük koleksiyonunun ana hatlarını çiziyor. Farklı malzemeler, yumuşak ya da keskin çizgiler kombinasyonları, retro modelleri çağdaş bir havayla yeniden yorumluyor. Miu Miu’nun Rasoir güneş gözlüğü koleksiyonu, üstten yerleştirilmiş saplar ve sert hatlı gövde tasarımlarıyla, kalın hatlara sahip modellerden oluşuyor. Renk seçenekleri arasında karamel gibi klasik renklerin yanı sıra, transparan ya da düz renk sarılar, amber çiçeği kırmızısı gibi canlı tonlar da bulunuyor.

False