GeriEtkinlikler Soma için Müzik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Soma için Müzik

Soma için Müzik
Abone Olgoogle-news

Mayıs ve Haziran ayları içerisinde gerçekleşecek etkinlik gelirleri bağışlanıyor.

Mayıs ve Haziran ayları içerisinde gerçekleşecek One Love Festival, Babylon Soundgarden İstanbul, Bob Dylan, Travis, Pixies, Sun Ra Arkestra ve Belleruche etkinliklerinin bilet gelirlerinin tamamı Soma'ya destek olarak Toplum Gönülleri Vakfı'nın Soma Gençlik Bursu'na bağışlanacak.

Müzikseverler, Biletix'te 10 TL ile 500 TL arasında oluşturulan kategorilerden satın alacakları biletlerle Soma maden ocağı felaketinde hayatını kaybeden işçilerin ailelerine ve yakınlarına bağışta bulunabilecekler.

Belirtilen etkinlikler için bugüne kadar satılan biletlerin gelirleri bu bağışa dahil edilecek olup biletlerini daha önceden satın almış müzikseverler ise istedikleri takdirde bilet iadesi yapabileceklerdir.

Müzikseverler diledikleri kategorilerden biletini satın alabilecek ve bu miktarda yardımı bağış yapmış olacaklar. Bilet gelirleri bağışı Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Soma Gençlik Bursu’na katkıda bulunacaktır.

TOG Soma Gençlik Bursu

Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından oluşturulan Soma'da 1. derece yakınlarını kaybetmiş gençlere yönelik bir eğitim bursudur. Fonda toplanacak parayla üniversite (lisans/yüksek lisans/doktora) ve lise eğitimlerine devam eden gençlere burs imkanı sağlanacak. Bursiyere, eğitimine devam ettiği sürece aylık ödemeler halinde yıllık 10 ay süreyle burs ödenir.

“Soma İçin Müzik” etkinliklerinden elde edilen hizmet bedeli gelirleri Soma için bağışlanacaktır.

Biletler Biletix'te!

Bilet gelirlerinin bağışlanacağı konserler ve tarihleri

Soma için Müzik

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle