GeriAlışveriş Solenne Bakım Serisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Solenne Bakım Serisi

Solenne Bakım Serisi

Solenne ile bakım...

Solenne bakım serisi ile saç ve cilt bakımınız eksiksiz gerçekleşecek. Birçok kişinin tercihi olan seri, çeşitli özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınıza hitap ediyor.

Solenne Saç Dökülmesine Karşı Serum

Solenne Saç Dökülmesine Karşı Serum, içeriğindeki zengin bitkisel ekstreler, biotin, E Vitamini ve Provitamin B5 ile saç köklerinin beslenmesini destekler. Olumsuz dış etkenlere karşı saçı korur ve yıpranmasını engellemeye yardımcı olur. Saç kökleri için oldukça önemli olan Biotin daha sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. İhtiyaca göre haftada 1 – 2 kez temiz saça uygulanır. Her uygulamada saçın sıklığına ve uzunluğuna bağlı olarak 1 – 2 friksiyon kullanılır.

Solenne Saç Toniği

Solenne Saç Bakım Toniği, içeriğindeki özel bitkisel ekstraktlar ile saçınıza bakım yaparken saç diplerinde ferahlık ve rahatlama hissedeceksiniz. Özellikle sıcak yaz günlerinde ferahlatıcı etkisinden vazgeçemeyeceksiniz. Ayrıca içeriğindeki aktifler saç uçlarının kırılmasını engellerken var olan kırık görünümünün de azalmasına ve saçlarınızın daha sağlıklı ve güçlü görünmesine yardımcı olacaktır. Özellikle yaz aylarında deniz, havuz ve güneşin olumsuz etkilerinin veya olumsuz hava koşullarının etkilerinin azaltılmasına yardımcı olacak mükemmel bir üründür.

Solenne El&Vücut

Solenne El&Vücut Kremi, içeriğindeki shea butter ile cildin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Cilt tarafından hızla emilir. Böylece kremi sürdükten hemen sonra oje sürebilirsiniz. Sabunlaşma, kalıntı yapmaz. Ciltte yağlılık hissi yaratmaz, doğal bir nemlilik ve kadife gibi bir his verir. El üzerindeki ince çizgi görünümünde azalmaya ve cildin daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Özellikle değişen hava koşullarında ciltteki yıpranmaları ve çatlak oluşumunu engeller.

Solenne Ayak Kremi

Ayak kreminde bir devrim.İlk kullanımdan itibaren gözle görülür etki... Solenne Ayak Kremi, içeriğindeki Shea Butter ve özel aktifler yardımıyla daha ilk günden itibaren topuk çatlarının giderilmesini sağlar. Ayaklarınız gün boyu yumuşak kalır. Özellikle topukların sertleşmesini ve çatlamasını engeller. Allantoin ile cildi rahatlatır ve tahriş olan bölgelerin iyileşmesine yardımcı olur.

False