GeriAlışveriş Şölen'den “Octavia” çikolataları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şölen'den “Octavia” çikolataları

Şölen'den “Octavia” çikolataları

Paylaştıkça mutlu olanlara...

Şölen, Ramazan Bayramı’nda sevdiklerinize keyifle ikram edeceğiniz lezzetli Octavia çikolatalarıyla evinizi tatlandıracak. Octavia, yeniliklere açık olanlara, kendi gibi olmayı ve sevdikleriyle vakit geçirmeyi sevenlere enfes seçenekler sunuyor.

Octavia ailesinin lezzetleri arasında; fındık kremalı, sütlü, Hindistan cevizli ve bitter çeşitleri bulunuyor. Çikolata keyfini ramazanda da sevdiklerinizle doyasıya paylaşmak için Octavia en doğru tercihiniz olacak. Şölen’in ikramlık ve hediyelik çikolata markalarından Octavia ile Ramazan Bayramı’nda konuklarınızı ağırlamanın keyfine varacaksınız.

İçindeki hafif, lezzetli kreması ve çıtır pirinç patlaklarının yanı sıra üzerindeki gerçek çikolata ile fındık kremalı, sütlü, Hindistan cevizli ve yoğun kakaodan hoşlananlar için en son piyasaya sunulan bitter çeşitleri de bulunan Octavia, müthiş lezzetiyle bağımlılık yaratacak. Tek tek ambalajlanmış şık paketleriyle uzun süre ilk günkü tazeliğinde saklanabilen Octavia, Ramazan Bayramı’nda konuklarınızın ağızlarını tatlandıracağınız lezzetli bir ikram olacak.

50 bini aşkın noktada satışa sunulan Octavia, farklı gramajlarda hem ikramlık hem de hediyelik çeşitleriyle sevdiklerinizle içtenlikle paylaşacağınız ve paylaştıkça mutlu olacağınız bir armağan olacak.

www.solen.com.tr

False