GeriEtkinlikler Sivilcelere 'bye bye' de Özge Gürel ile tanış!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sivilcelere 'bye bye' de Özge Gürel ile tanış!

Sivilcelere 'bye bye' de Özge Gürel ile tanış!
Abone Olgoogle-news

Neutrogena ve gençlik dergisi Hey Girl ile yepyeni bir yarışma!

Nisan ayı boyunca pürüzsüz ciltlerinin fotoğraflarını #sivilcelerebyebye ve #neutrogena etiketleri ile paylaşanlar, Neutrogena®’dan sürpriz hediyelerle beraber Kiraz Mevsimi dizisinin “Öykü”sü Özge Gürel ile tanışma ve birlikte öğle yemeği yeme şansına kavuşuyor.

#sivilcelerebyebye demenin tam zamanı

Tek adımda sivilceleri temizlemeye ve yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olan Neutrogena® VisiblyClear® Sivilce Temizleyici Jel’in yarışmasına katılmak ise çok basit; instagram hesabının olması yeterli. Pürüzsüz cildinin fotoğrafını 30 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında instagram hesabından #sivilcelerebyebye hashtag’i ile paylaş; sivilcelerinle vedalaşırken ödülleri kazanma şansı yakala…

En çok beğenilen 4 fotoğraftan birinin sahibi ol, Özge Gürel ile tanış!

Nisan ayı boyunca sürecek yarışmada Hey Girl jürisi, #sivilcelerebyebye ve #neutrogena etiketi ile yapılan paylaşımlardan her hafta, haftanın fotoğraflarını seçecek, bu fotoğrafların arasından en beğenilen 4 fotoğrafın sahibi ise Özge Gürel ile öğle yemeğinde buluşacak. Ancak, yarışmanın ödülleri bu keyifli yemek daveti ile bitmiyor. Her hafta en beğenilen 5 fotoğrafın sahibi de pürüzsüz bir cilde kavuşmanın en etkili çözümü olan “Neutrogena®VisiblyClear® 3 adımda cilt bakım seti” ile ödüllendirilecek. 

3 kolay adımda sivilcesiz, sağlıklı bir cilde kavuşmanın yolu ise; ilk adımda, Neutrogena® VisiblyClear®Sivilce Temizleyici Jel ile cildi temizleyip ve arındırmak, ardından, Neutrogena® VisiblyClear® Siyah Nokta Temizleyici Tonik ile gözenekleri sıkılaştırmak ve son adımda ise Neutrogena® VisiblyClear® Yağsız Yüz Nemlendiricisi ile cildini nemlendirmekten geçiyor.

False