GeriAlışveriş Sivilce ve Siyah Noktalarınıza Son!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sivilce ve Siyah Noktalarınıza Son!

Sivilce ve Siyah Noktalarınıza Son!
Abone Olgoogle-news

Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi...

Neutrogena yeni ve etkili bir ürünle karşımızda! Artık sivilce ve siyah noktalarla rahatlıkla savaşabileceksiniz. Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi, problemli ciltler için geliştirilmiş, Yüz Temizleme Jeli ve Günlük Peeling Jel’den oluşuyor.

Dermatologların önerdiği cilt bakım ürünleri markası Neutrogena, sivilce ve siyah noktalarla, içerdiği pembe greyfurt özleri ve patentli MicroClear teknolojisi ile etkin bir şekilde savaşan ve eşsiz kokusu ile duyuları harekete geçiren yeni cilt temizlik ürünleri “Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi”ni Türk tüketicisiyle buluşturuyor.

Sivilce ve Siyah Noktalarınıza Son
    

Neutrogena’nın patentli MicroClear teknolojisi, sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesini ve böylece sivilce oluşumunun hızla azalmasını sağlıyor. Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli, içerdiği salisilik asit sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederek siyah nokta oluşumunun azalmasına yardımcı oluyor. Pembe Greyfurt Serisi ürünleri canlandırıcı formülleriyle cildi kurutmadan temizlerken, içerdiği pembe greyfurt aroması ile de duyuları harekete geçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor.

Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi’nin reklam yıldızı ise gençlerin sevgilisi Amerikalı sanatçı Vanessa Hudgens. Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli ve Pembe Greyfurt Günlük Peeling Jel, ülkemizde eczane, parfümeri ve zincir marketlerde tüketicisi ile buluşacak.

False