GeriAlışveriş Singer’den yeni kazanlı ütü!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Singer’den yeni kazanlı ütü!

Singer’den yeni kazanlı ütü!

Ütü yapmak hanımların kabusu olmaktan çıkıyor, keyfe dönüşüyor.

Singer, şimdi de kazanlı ütü modeliyle hanımların kabusu olan ütüyü bir keyfe dönüştürmeyi başarıyor. Singer SHG 2627 Kazanlı Ütü ile ütü yapmak çok daha kolaylaşıyor.

Dünyaca ünlü marka Singer, şimdi üstün kaliteyi yansıtan ütü modelleriyle de hanımların yanında. Singer’in SHG 2627 Kazanlı Ütü modeli de bunlardan biri… Ürün, refil su haznesi ile sınırsız su takviyesi ve kesintisiz buhar gücü sağlıyor. Hanımlar, Singer SHG 2627 Kazanlı Ütü’nün buhar düzenleyicisi ve seramik tabanı ile profesyonel sonuçlar elde ediyor. Buhar istasyonu ve kurutmanın yanı sıra dikey buhar özelliği de bulunan ürün, bu sayede askıdaki giysilerde, döşemelerde, perdelerde ve yatak eteklerinde de kullanılabiliyor. Ayrılabilir 800 ml su haznesi, Singer SHG 2627 Kazanlı Ütü’yü farklı kılıyor. Buhar düzenleyici ve buhar püskürtme fonksiyonları, hanımlara ütüde büyük kolaylık sağlıyor. Anti kireç seramik taban da ürünün kalitesini gözler önüne seriyor. 

Singer SHG 2627 Kazanlı Ütü’yü tüm Singer bayilerinden ve www.singer.com.tr adresinden satın alabilir, bu konforu siz de yaşayabilirsiniz.

False