GeriEtkinlikler Şimdi Spa Zamanı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şimdi Spa Zamanı!

Şimdi Spa Zamanı!

Yorgunluğunuzu Health Club&Spa ile atın.

Yüksek hizmet kalitesi, özgün masaj teknikleri ve kişiye özel spor programlarıyla sizi ayrıcalıklar dünyasına taşıyan Health Club&Spa, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Crowne Plaza Istanbul Asia’da misafirlerine rahatlamanın ve yenilenmenin keyfini yaşatıyor.

Yoğun bir iş günü sonunda sonsuz bir rahatlamaya var mısınız? Crowne Plaza İstanbul Asia Health Club&Spa’da kendinizi Uzakdoğulu masörlere emanet ederek şımarabilir, Osmanlı Hamamı’nda terleyerek rehavetinizi atabilir ya da fitness bölümünde spor yaparak form tutabilirsiniz.

Crowne Plaza Istanbul Asia’nın yaklaşık 3 bin m2 büyüklüğündeki Health Club&Spa’sında günün yorgunluğundan arınacak, tüm stresinizi geride bırakacaksınız. En son teknoloji spor aletleriyle donatılmış fitness bölümünde bisiklet çevirirken ya da koşu bandında form tutarken alışveriş merkezi VIA/PORT’taki hareketliliği izleyebilirsiniz. Yarı olimpik havuzda yüzebilir ya da sadece dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. O zaman rotanız SPA bölümü…

Doğu ve Batı kültürlerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan SPA bölümü, daha içeri adım attığınız ilk andan itibaren rahatlamanıza yardımcı oluyor. Bunda dekorasyonun da payı büyük. Endonezya’nın zengin SPA ritüellerini ve geleneksel Osmanlı kültürünün izlerini bir arada bulma ve yaşama lüksüne sahipsiniz. İçeride masaj öncesi rahatlamanızı ve temizlenmenizi sağlayan Türk Hamamı’nı, özel yağlarla yapılan masajları, cilt bakımlarını, sauna bölümünü, kar çeşmesini ve daha nicelerini bulmak mümkün. Spa merkezlerinin kendine özel rahatlatıcı kokusunu içinize çeke çeke, labirent tarzında dekore edilmiş odaların arasında daha gezerken rahatlamanın keyfini çıkarmaya başlayacaksınız. 

Şimdi Spa Zamanı

Crowne Plaza Istanbul Asia Health Club&Spa’da Neler Var?

SPA: Şehir hayatının neden olduğu fiziksel ve zihinsel yorgunluğu sihirli eller tarafından yapılan masajlar sayesinde atabilirsiniz. 

Sauna: Uyumlu bir sıcaklıkta vücudunuzdaki toksinleri atabilir ve cildinizin yeniden nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Buhar Odası: Buhar odasındaki bakım sonrası vücut toksinleri atar, cilt derinlemesine temizlenir.

Macera Duş: Fiziksel ve zihinsel olarak sonsuz rahatlık hissedebileceğiniz bu bölümde suyun keyfine doyamayacağınız anlar ile tanışacaksınız.

Masaj: Sekiz farklı masaj odasından oluşan masaj bölümü, Ayurveda, Thai ve Shiatsu ile Uzakdoğu’yu ayağınıza getiriyor.

False