GeriAlışveriş Silk&Cashmere ile aşkı hisset!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Silk&Cashmere ile aşkı hisset!

Silk&Cashmere ile aşkı hisset!

SILK&CASHMERE yumuşaklığıyla aşkını mutlu et.

Sevdiğini mutlu etmek ve aşkını anlatmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi SILK&CASHMERE mağazaları aşkın sembolü kalplerle dolup taşıyor. Vitrinlerinde yer alan büyük kalpler büyük aşkları simgelerken, mağaza içlerinde yer alan küçük kalplerin altında aşkını en güzel şekilde anlatmak isteyenler için birbirinden farklı surprizler gizleniyor.

Saf ipek ve saf kaşmirin vazgeçilmez adresi SILK&CASHMERE, 14 Şubata özel, mağazalarını aşkın sembolü kalplerle doldurdu. Vitrinlerde yer alan büyük kalpler büyük aşkları simgelemekte, mağaza içlerinde yer alan küçük kalplerde ise birbirinden farklı sürprizler sevdiğini mutlu etmek isteyenleri beklemektedir.

Her atışında aşkı hissettiren ve bize hayat veren kalpten yola çıkan SILK&CASHMERE, aşkını unutulmaz kılmak isteyen sevgililere 1-14 Şubat tarihleri arasında birbirinden farklı hediye alternatifleri sunarken, her kalbin altında keşfedilmeyi bekleyen farklı bir sürpriz saklıyor. 20 yıldır saf ipek ile saf kaşmirin vazgeçilmez adresi SILK&CASHMERE, bir yandan moda tutkunlarına içinden çıkmak istemeyecekleri bir keyif ve benzersiz bir yumuşaklık vaat ederken diğer yandan her kalbin altında yatan heyecan dolu sürprizleriyle kalp atışlarını hızlandırıyor. Ayrıntılarında yaşattığı farklarda romantizmi barındıran SILK&CASHMERE, Sevgililer Günü'ne özel tasarladığı sevimli ayıcık kutusu ile kalpleri ısıtırken, detaylarında kalplerin sergilendiği ürünleriyle benzersiz bir şıklık vaat ediyor.

Kaşmir ve ipeğin tartışılmaz lüksünün ve ayrılamaz bütünlüğünün sembolü SILK&CASHMERE, sevdiğini mutlu etmenin ve aşkını ölümsüzleştirmenin en şık yolu.

False