GeriAlışveriş Şık Bir Yaz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şık Bir Yaz

Şık Bir Yaz

Wenice Kids, çocuk modasının nabzını tutuyor.

Dünyanın en büyük çocuk hazır giyim markalarından biri olma yolunda ilerleyen Wenice Kids, yeni sezonda baharın tazeliğinden ilham alıyor. İlkbahar-yaz 2011 sezonunda yine hem spor hem şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Mağazalarda yerini alan yeni koleksiyonda birçok tema ve renk bulunuyor. Modanın küçük takipçilerine hitap eden bu koleksiyonda 0–16 yaş kız ve erkekler için birçok alternatif bulmak mümkün.

Kızlar için, şeker pembenin sevimliliği, pudra pembesinin sadeliği ve parlament mavisinin çekiciliği buluşuyor. Ayrıca, gri ve narçiçeği renkleri bir arada kullanılıyor. Bunların yanı sıra şık western modellerde krem, hardal sarısı ve kahverengi vurgulanmış. Marine konseptinde ise mavinin beyazla uyumu yansıtılmış. Narçiçeği, su mavisi, çağla yeşili de bu sezonun trend renklerinden.

Erkeklerde ise, hardal sarısı ve grinin bir arada kullanıldığı spor modeller son derece şık. Turuncu ve kahverengi uyumunun yakalandığı rahat modeller, fıstık yeşilinin laciverti yumuşattığı şık modeller ve kırmızının yoğun kullanımı dikkat çekiyor. Parlament mavisi erkek modellerde de kullanılmış.

False