GeriEtkinlikler Sevimli Dostlar Podyumda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevimli Dostlar Podyumda

Sevimli Dostlar Podyumda

VIA/PORT'da barınak hayvanlarıyla buluşma!

Barınak Hayvanları Sempati Yarışması’na Alışveriş Merkezi VIA/Port ev sahipliği yapıyor. 19 Haziran'da gerçekleşecek etkinlikte barınak köpeklerinin yuvalandırılması amaçlanıyor.

Outlet konseptli alışveriş merkezi VIA/PORT, bu hafta sonu çok sevimli konuklar ağılayacak. 19 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek Barınak Hayvanları Sempati Yarışması’nda podyuma sokak köpekleri çıkacak. Çocuklar en sevimli köpekleri seçecek. Yarışmayla birlikte barınaklardaki köpeklerin sahiplendirilmesi amaçlanıyor.

VIA/PORT Moda Meydanı’nda 14.30 – 16.30 saatleri arasında düzenlenecek ve sunuculuğunu ünlü oyuncu Şebnem Özinal’ın yapacağı organizasyonda 7 ayrı barınaktan gelecek toplam 40 köpek podyuma çıkacak. Çocukların oylarıyla en sevimli dostlar belirlenecek.

Yarışma ile amaçlanan barınaklardaki köpeklerle hayvanseverleri buluşturmak ve onları sıcak yuvalara kavuşturmak… Barınaklardan sahiplenilen köpeklerin 1 senelik aşı ve tedavileri Anatolia Hayvan Hastanesi tarafından karşılanacak. Sahiplenen kişilere hayvan bakım eğitimi ve danışma desteği ise Ataşehir Vid Pet Concept tarafından ücretsiz olarak verilecek.

Yarışma günü ayrıca Günahsız ve Şehr-i İstanbul albümlerindeki şarkılarıyla Murat Tuğsuz Konseri düzenlenecek. Ayrıca tüm gün sokak hayvanları yararına kermes gerçekleştirilecek.

False