GeriAlışveriş Sevilen çizgi filmin karakterleri Joker Toys'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevilen çizgi filmin karakterleri Joker Toys'da

Sevilen çizgi filmin karakterleri Joker Toys'da
Abone Olgoogle-news

Slugterra’nın karakterleri, Joker Toys mağazalarında çocukları bekliyor.

Ünlü çizgi film Slugterra’nın karakterleri, düelloya farklı bir boyut getirecek birbirinden farklı özellikleriyle Joker Toys mağazalarında çocukları bekliyor.

Heyecan ve hareketin hiç bitmediği Slugterra dünyasının yepyeni sülükleri ile minikler hem tüm kahramanları biriktirerek koleksiyonu tamamlayabiliyor hem de iddialı düellolara katılıp arkadaşlarıyla dilediği gibi değişim yapabiliyor. Çocukların hayal dünyasını geliştirecek Slugterra karakterleri ayrıca dönüşüme uğrama özelliğine sahip.

Slugterra tutkunu çocukların vazgeçilmezi Slugterra Sülük Fırlatıcı ile de minikler en sadık sülüklerini fırlatıcının üstüne yerleştirerek düellonun keyfine varıyor. İster tek ister ikili oynanma imkânı da sunan Slugterra Sülük Fırlatıcı ayrıca taşınabilir boyutlarıyla eğlencenin tadını her yerde çıkarmak isteyen çocuklara güzel bir alternatif sunuyor.

Tüm Slugterra oyuncakları, bebek ve çocuklara yönelik Türkiye’nin en zengin ürün yelpazesini ve marka çeşidini tüketiciye sunan Joker Toys mağazalarında gülümseten fiyat garantisiyle aile ve çocukları bekliyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle