GeriKişisel Bakım Sevgililer Günü’ne renk katacak aksesuarlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgililer Günü’ne renk katacak aksesuarlar

Sevgililer Günü’ne renk katacak aksesuarlar

Ayakkabı, çanta ve takı seçerken nelere dikkat edilmeli?

Hem sevgililer hem de evli çiftler için özel bir gündür 14 Şubat. Çok az bir zaman kalan bu özel gün için planlar yapıldı, hediyeler alındı, kıyafetler seçildi. Peki, şıklığınızı tamamlayacak aksesuarlarınızı seçtiniz mi?

Çanta ve ayakkabı çok önemli

Sevgililer Günü’ne renk katacak aksesuarlar

Ayakkabı ve çanta kıyafeti tamamlayan en önemli parçalardır. Sevgililer Günü’nde en çok tercih edilen renkler kırmızı ve siyahın biraz dışına çıkmaya ne dersiniz? Mavi, pembe ya da mor ayakkabılarla kıyafetinizi tamamlayarak farklılık yaratabilirsiniz.

Büyük çantalar içine istediğimiz her şeyi sığdırabildiğimiz için ilk tercihimiz oluyor çoğu zaman. Yine 14 Şubat’ta da büyük çanta tercih edebilirsiniz ama günlük kullandıklarınızdan biraz daha şık olmasına dikkat etmekte fayda var. Clutch yani portföy çantalar bu özel gün için daha uygun. Eğer çok küçük bir model tercih etmezsiniz gerekli bütün eşyalarınızı da sığdırabilirsiniz.

Kolye seçimine dikkat!

Sevgililer Günü’ne renk katacak aksesuarlar

Giydiğiniz elbise, gömlek ya da bluza uygun kolye seçimi önemli. Kıyafetiniz ne kadar sadeyse kolyeniz o kadar gösterişli olsun ya da kıyafetiniz gösterişliyse kolyenizi çok sade seçmelisiniz. Böylece birbirlerini dengeleyebilirler.

Küpe seçerken kolye ve kıyafete dikkat etmenin yanı sıra saç modeliniz de çok önemli. Saçlarınızı toplayacaksınız kendi gösterecek bir küpe tercih etmelisiniz.

False