GeriEtkinlikler Sevgililer Günü’ne özel, aşk dolu seçenekler…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgililer Günü’ne özel, aşk dolu seçenekler…

Sevgililer Günü’ne özel, aşk dolu seçenekler…

NG Afyon, özel konaklama paketleriyle çiftlere unutulmayacak iki gün sunuyor.

Sevgililer Günü vesilesiyle, sevdiğiyle romantik iki gün geçirmek ve spa bakımlarıyla rahatlayıp huzuru hissetmek isteyenlere NG Afyon cazip konaklama paketleri sunuyor. Romantik bir spa deneyimi vadeden konaklama paketlerinde çiftleri Sevgililer Günü’ne özel sürprizler ve keyifli ikramlar bekliyor.

Yepyeni bir termal otel anlayışıyla hizmet veren NG Afyon, Sevgililer Günü için oluşturduğu özel konaklama paketleriyle çiftlere unutulmayacak iki gün sunuyor. 14 Şubat Cuma ve 15 Şubat Cumartesi günlerini kapsayan iki gece konaklamalı bu paketlerde romantik bir spa deneyimi vadeden özel alternatifler de yer alıyor.

NG Afyon’un Sevgililer Günü’ne özel konaklamalı spa paketlerini satın alan çiftler haftanın yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşıp huzuru ve rahatlığı hissediyorlar. 14 Şubat Cuma akşamı ise çiftlere, canlı müzik eşliğinde, Afyon Brasserie’nin Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı menünün tadılacağı, romantik bir akşam yemeği sunuluyor.

Sevgililer Günü’ne özel sürprizlerin ve ikramların yer aldığı konaklama paketleriyle romantizm ve aşkın heyecanı NG Afyon’da doruğa çıkıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

NG Afyon Wellness & Convention - İzmir Karayolu 7. Km - Afyon

Tel: 0 272 220 22 22

False