GeriAlışveriş Sevgililer Günü’nde saçlarınla ışılda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgililer Günü’nde saçlarınla ışılda!

Sevgililer Günü’nde saçlarınla ışılda!

Glamour Koleksiyonu davetlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Dore rengi tüm ihtişamı ile bu sezonda en özel davetlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Mini elbiseler, zarif aksesuvarlar, stilin tamamlayıcısı TONI&GUY ile bir araya geliyor ve ortaya ışıl ışıl, kendinden emin bir kadın çıkıyor.

TONI&GUY Saç Bakım ve Şekillendirme Ürünleri Glamour Koleksiyonu ile bu özel geceye kusursuzca hazırlanın ve yılın en büyülü gecesini baştan çıkarıcı tarzınızla karşılayın. 

Sevgililer Günü’nde de güç sizde!

3D Volumiser – 3 Boyutlu Hacim Verici Sprey

Işığı saçın dibinden ucuna kadar her noktasında yansıtarak, doğal parlaklıkta bir hacim kazanmasına yardımcı olur. Kuru saçlarınıza eşit bir şekilde püskürtün ve bir şekillendirici yardımı ile dilediğiniz şekli verin.

Moisturising Shine Spray – Nemlendirici ve Parlaklık Verici Sprey

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile saçların ışıltılı, canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kuru saçlarınıza püskürtün ve tüm saçınıza eşit bir şekilde uygulayın.

Serum Drops – Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum

Saçlarınızda oluşan elektriklenme ve uçuşmayı engellemeye yardımcı olur. Tek bir dokunuşla, saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Saçınızın uzunluğuna göre gerekli miktardaki serumu avuç içinizde yayarak, saç diplerinize gelmeyecek şekilde eşit bir biçimde uygulayın.

Firm Hold Hairspray – Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi

Saçınızın şeklini gün boyu koruyarak, yoğun sabitleyici bir tutuş sağlar. Elektriklenmeye ve nemli havaya karşı saçı korur. Kuru şekillendirilmiş saçınıza, kısa püskürtmeler halinde uygulayın.

False