GeriEtkinlikler “Seninki Kaç Para?” sinemalarda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Seninki Kaç Para?” sinemalarda!

“Seninki Kaç Para?” sinemalarda!

Şeytan oyunu kurallarına göre oynamaz.

"Seninki Kaç Para?", ruhunu şeytana satan bir adamın başından geçen komik olayların anlatıldığı bir film. Vatan Şaşmaz’ın başrolünde oynadığı bu komedi filmi 9 Mart 2012’de sinemalarda!

Filmin konusu

Cemil, İstanbul’da kafe işleten başarısız ve mutsuz bir adamdır. Karısı Melahat, kızı Didem ve birkaç tane çalışanıyla beraber batmakta olan kafeyi kurtarmak için var gücüyle çalışmaktadır. Bütün uğraşlarına rağmen kafeyi kurtaramayacağını anlayınca Teoman adında bir tefeciden borç alır. Ama yine işler yolunda gitmez ve kafe tekrar batmanın eşiğine gelir. Bir de üzerine Teoman’ın parasını almak için sürekli rahatsız etmesi eklenince Cemil iyiden iyiye çıkmaza düşer. Bunun üzerine tesadüf eseri tanışmış olduğu çok zengin bir adam olan Behçet’in tavsiyesiyle ruhunu şeytana satar.

Cemil ruhunu şeytana sattıktan sonra komik olaylar zinciri başlar. Öncelikle Teoman olmak üzere bütün borçlarını öder. Kalan parasını da kadın ve eğlenceyle tüketmeye başlar. Ama hesaba katmadığı bir şey vardır. Anlaşma yaptığı kişi şeytandır ve oyunu kurallarına göre oynamayacaktır. Şeytandan aldığı paralar sahte çıkmıştır. Önce polis düşer peşine. Ardından Teoman yediği kazığı hazmedemez ve Cemil’in kızı Didem’i kaçırır. O güne kadar garip olayları mıknatıs gibi çektiğini zanneden Cemil’in bundan sonra yaşayacakları hayal bile edemeyeceği düzeye ulaşacaktır.

"SENİNKİ KAÇ PARA?" FİLM FRAGMANI

[video=hurriyetaile_video/seninkikacparafilmfragmani.flv]

False