GeriEtkinlikler Selpak ile “Tuvalete Merhaba”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Selpak ile “Tuvalete Merhaba”

Selpak ile “Tuvalete Merhaba”

Çocuklarınız, tuvalet korkularını yenecek.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de kurulacak Selpak Tuvalete Merhaba Evleri’nde annelerle buluşan Selpak, annelere destek olarak çocuklara doğru hijyen alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyor.

Türkiye temizlik kağıdı sektörü Selpak’ın Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü işbirliğiyle hayata geçirdiği ‘’Tuvalet Merhaba’’ eğitim projesi, Facebook’ta on binlerce annenin sorularını cevaplamaya devam ederken, üç şehirde dört farklı noktada Haziran sonuna kadar hafta sonları kurulacak olan Tuvalete Merhaba Evleri sayesinde annelere birebir yardımcı olacak.

Selpak Tuvalete Merhaba Evleri’nde, hem anneler 1-4 yaş arası çocuklarının tuvalet eğitimi için hazır olup olmadığını öğrenerek bu süreci keyifli ve rahat geçirmenin yollarıyla ilgili bilgi alacak, hem de çocuklar eğitmen desteğiyle tuvalet korkularını yenip, eğlenceli vakit geçirecek.

Selpak Tuvalete Merhaba Facebook sayfası

45 bini aşkın annenin takip ettiği Selpak Facebook sayfasında tuvalet eğitimi hakkında destek bekleyen tüm annelerin sorularına en fazla 2-3 saat içerisinde kişiye özel cevap veriliyor. Aynı zamanda anneler birbirlerinin deneyimlerinden faydalanabiliyor. Bengi Semerci Enstitüsü’nün makalelerinin de bulunduğu sayfada bilgilendirici kısa videolarla birlikte gerçek ailelerin “Tuvalete Merhaba” hikayeleri de izlenebiliyor. 

Selpak Tuvalete Merhaba Eğitim Evi

İstanbul, Ankara ve İzmir’de, dört ayrı merkezde kurulacak Selpak Tuvalete Merhaba Eğitim Evi’nde hem anneler 1-4 yaş arası çocuklarının tuvalet eğitimi için hazır olup olmadığını öğrenerek bu süreci keyifli ve rahat geçirmenin yollarıyla ilgili bilgi alacak, hem de çocuklar eğitmen desteğiyle tuvalet korkularını yenip, eğlenceli vakit geçirecek. Selpak Tuvalete Merhaba Eğitim Evi; dört odadan oluşacak. Girişte karşılama alanı bulunan evde, Bengi Semerci Enstitüsü uzmanlarıyla eğitim odası, çocukların banyo ortamında kendilerini rahat hissetmeleri için yaratılmış bir alan ve son olarak da eğlenebilecekleri bir oyun odası bulunacak.

Tuvalete Merhaba Eğitim Evi programı:

- İstanbul : 17-18-19-20 Mayıs, Cevahir AVM

- İzmir: 2-3 Haziran, Forum Bornova

- Ankara: 8-9 Haziran, Ankamall

- İstanbul : 22-23-24 Haziran, Forum İstanbul

False