GeriAlışveriş Şehirli erkeğin bakım sırrı: Palmolive Men
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şehirli erkeğin bakım sırrı: Palmolive Men

Şehirli erkeğin bakım sırrı: Palmolive Men
Abone Olgoogle-news

Palmolive Men Duş Jelleri, şehirli erkeklerin kişisel bakımında fark yaratıyor.

Palmolive, MEN duş jelleri ile erkeklere özgü koku deneyimini ferahlık ile birleştirerek 24 saate yayıyor ve stil sahibi şehirli erkeklerin kişisel bakımında fark yaratıyor.

Palmolive MEN Duş Jelleri, koku maskeleyeci teknolojisi ile sizi kötü kokulara karşı korurken gün boyu ferahlık hissini yaşamanıza yardımcı oluyor. Erkeksi ve ferah kokusu ile ilk kullanımdan itibaren mükemmel bir deneyim sunarak, günümüz erkeğinin vazgeçilmezi haline geliyor.

Erkeklere özgü bir koku deneyimi sunmak için tasarlanan Palmolive Men Duş Jelleri ile yeniden doğmaya hazırlanın…

Palmolive Duş Jeli çeşitleri

Serinletici Etki Palmolive MEN Hurricane: Palmolive Men Hurricane Duş Jeli, özel formülü ile cildinizin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Mentol ile zenginleştirilmiş muhteşem kokusu ve serinletici etkisi ile sizi gün boyu ferah tutar.

Maksimum Temizlik Palmolive MEN Thunderstorm: Palmolive Men Thunderstorm Duş Jeli, özel formülü ile cildinize maksimum temizlik hissi verir. İçeriğindeki soyucu partiküller ile cildinizi nazikçe yenileyerek derinlemesine temizler ve gününüzü maksimumda geçirmenizi sağlar.

Canlandırıcı Palmolive MEN Pure Arctic: Palmolive Men Pure Arctic Duş Jeli ve Şampuan: Erkelere özgü kokusu ile cildinizi gün boyu ferah tutmaya yardımcı olur. Deniz mineralleri ile zenginleştirilmiş özel formülü ile cildinizi nemlendirerek güne daha zinde başlamanızı sağlar.

Sportif Ferahlık Palmolive MEN Sport: Palmolive Men Sport Duş Jeli ve Şampuan, özel formülü ile cildinizi beslemeye yardımcı olur. Greyfurt ve Guaic ağacı öz yağları ile zenginleştirilmiş ferah kokusu ile kendinize özel anları daha keyifli hale getirmenizi sağlar.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle