GeriAlışveriş Şehirde böyle bir tazelik yok!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şehirde böyle bir tazelik yok!

Şehirde böyle bir tazelik yok!
Abone Olgoogle-news

Organik ve doğal üretimin adresi tazedirekt.com, tazeliği evinize getiriyor!

tazedirekt.com, günümüzde büyük şehirde yaşayan insanların büyük ihtiyacı ve özlemi haline gelen doğal ve taze gıdaları son derece hızlı ve kolay bir şekilde, onlara ulaştırma hayali ile yola çıkıyor. Özellikle kırmızı ette iddialı olan Tazedirekt, siparişinizi en sağlıklı ve lezzetli haliyle Boğazköy Çiftliği’nden direkt evinize getiriyor. Aynı özenle sebze ve meyveleri de yetiştirip seçiyor. Ayrıca tazedirekt.com‘da marketlerden alabileceğiniz diğer tüm ürünleri de bulmak mümkün.

Tazedirekt kırmızı ette neden bu kadar iddialı?

tazedirekt.com, hayvanları Boğazköy Çiftliği’nin tertemiz havasında serbestçe dolaştırarak, stresten uzak bir şekilde doğal yonca, arpa, buğday, yulaf ile ve tamamen GDO’suz gıdalarla besleyerek büyütüyor. Üstüne üstlük, stresten uzak kalsınlar diye onlara klasik müzik bile dinletiyor. Lezzetini bu yöntemden alan etler, Tazedirekt’in yine kendi tesislerinde *VST skin pack teknolojisiyle paketleniyor. Böylelikle etler suyunu ve tazeliğini kaybetmiyor. Yani Tazedirekt’e ait modern bir et kesim ve paketleme tesisi de sisteme entegre durumda. Çok hassas bir ürün olan kırmızı etlerin sağlığı ve lezzeti, araya başka aracı sokulmadan güvence altına alınıyor. Bu özel yöntemleriyle tazedirekt.com tazelikte ailenizin soğuk zinciri bozmayan, aracısız kaynağı haline geliyor.

*VST Skin Pack: Etin suyunu salmasını tamamen önleyen özel bir paketleme sistemi.

Sebze ve meyvelerin doğalı çiftliklerden tazedirekt.com et üretiminde gösterdiği özeni, sebze ve meyvenin yetiştirilip seçilmesinde de uyguluyor. Tüm endüstriyel üretim alan ve yollarından uzakta yetiştirilen sebzeler; gübre, hormon ve ilaç kullanılmadan dinlendirilen topraklarda, organik ve doğal üretim yapan yerel tarla ve bostanlardan sofranıza geliyor.

Arkadaşını davet et 50 TL kazan

İstanbul’da ilk etapta Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar bölgesinde teslimata başlayan tazedirekt.com, ileride İstanbul’un diğer bölgelerine de servise başlayacak. Tanıtım döneminde tamamen ücretsiz teslimat imkanı sunan Tazedirekt, ayrıca arkadaşını davet eden müşterilerine 50 TL değerinde alışveriş hediye sunuyor. Sipariş verebilmek için, online ortamda kredi kartı bilgilerini vermek şart koşulmuyor; müşteri dilerse ödemesini, ürünler evine ulaştığında da yapabiliyor. Beğenmediği bir ürün olursa anında iade edebiliyor. Gece 23:00’e kadar alınan siparişler, hemen ertesi gün istenen saat aralığında evinize kadar ulaştırılıyor.

False