GeriAlışveriş Saraylara layık bir koleksiyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saraylara layık bir koleksiyon

Saraylara layık bir koleksiyon

Porland Porselen’den iftar sofralarına özel Çırağan Koleksiyonu!

Porland, ramazan ayı için 17. yüzyılda İstanbul’un Kazancıoğlu Bahçeleri olarak bilinen Çırağan Sarayı’nın muhteşem ihtişamını ve görkemini “Çırağan Koleksiyonu” ile evlerinize taşıyor.

Altın ve nadide çiçek desenleriyle Çırağan Sarayı’nın bahçelerinden esinlenerek hazırlanan koleksiyon, eşsiz parçalar sunuyor. Şık davet sofralarında ihtişamıyla göz dolduran “Çırağan Koleksiyonu”, takım halinde satılmanın yanı sıra tek parça halinde de satın alınabiliyor. Sert porselen kalitesiyle sofralarınızı saray bahçesine dönüştüren bu eşsiz koleksiyon, sırüstü işlemeleri sebebiyle daha uzun ömürlü olması adına sadece elde yıkanması öneriliyor.

Sarayların ışıltı ve ihtişamını yansıtan desenleriyle iftar sofralarını süsleyecek olan “Çırağan Koleksiyonu” ve Porland’ın birbirinden şık diğer koleksiyonları Porland mağaza ve satış noktalarında sizleri bekliyor.

Porland, ramazana özel fırsatlar sunuyor

Porland’ın ramazan ayına özel fırsatları devam ediyor. Porland’ın www.facebook.com/porlandkurumsal sayfası, ramazan ayı süresince ünlü şeflerin özel tariflerini sunuyor. Şeflerin birbirinden özel ve lezzetli tarifleri ile sofralarınız, yeni tatlarla zenginleşiyor.
İftara özel tariflerle sofralara lezzet getiren Porland, ramazan ayında da devam edeceği “Balerinli Günler” % 30 indirim fırsatı ile keyifli bir alışveriş fırsatı sunuyor.

Porland’ın Ramazan ayına özel fırsatlarından yararlanarak muhteşem sofralar hazırlamak için Porland mağazalarına uğramanız yeterli.

www.porland.com.tr

False