GeriEtkinlikler Sanat ve moda ISTstyle Party’de buluşuyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sanat ve moda ISTstyle Party’de buluşuyor!

Sanat ve moda ISTstyle Party’de buluşuyor!

Aslı Jackson, sanat ve modayı W Lounge'a taşıyor.

Tasarımlarıyla dünya çapında isminden söz ettiren Aslı Jackson, bu gece W Lounge’da sanat ve modayı misafirleriyle buluşturuyor.

Uzun yıllar Ingiltere’de yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönen ve tasarımlarıyla dünya çapında ün salmış Aslı Jackson, moda ve sanatı “ISTstyle Party” ile W Lounge’a taşıyor. Aslı Jackson’un yenilikçi moda anlayışının ve sanatsal enstalasyonlarının bu gece W Lounge’da misafirlere sunulacağı “ISTstyle Party” 22.00’da başlayacak.

Aslı Jackson’ın ilginç ve dikkat çekici kreasyonlarının sürpriz ve farklı bir yaklaşımla misafirlere sunulacağı gecede, koleksiyon tanıtımına Aslı Jackson’un sahne performansı da eşlik edecek. Türkiye’de yıllardır “Ah Canım Ahmet” olarak tanıdığımız, Avrupa ve Amerika’da büyük başarılara imza atmış müzisyen Ahmet Akkaya ile Asli Jackson bu geceye özel hazırlanan şarkıyı seslendirecekler. Ünlü ressam Hale Naz Cumur’un fantastik resim çalışmalarıyla, Aslı Jackson imzalı kreasyon üzerinde doğaçlama resim performansı sergileyeceği gecede, top model Elif Ece Uzun ve ünlü flamenco dansçısı Soydan Çetin performansa eşlik edecek ve canlı bir görsel şölen sunacaklar.

W Lounge: Süleyman Seba Caddesi No:22 Akaretler Beşiktaş/İstanbul

www.wistanbul.com.tr 

False