GeriAlışveriş Samsung'dan yepyeni kampanyalar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsung'dan yepyeni kampanyalar

Samsung'dan yepyeni kampanyalar

Çamaşır makinesi alan herkese mikrodalga fırın anında hediye!

Samsung Electronics, Anneler Günü'ne özel kampanyasıyla hem anneleri hem de annelerine hediye alanları sevindiriyor.

Samsung bayilerinden Ecobubble çamaşır makinelerinin kampanyalı ürünlerinden alana Samsung Solo Mikrodalga Fırın hediye ediliyor.

Samsung’un %70’e varan enerji tasarrufu sağlayan Ecobubble çamaşır makinesinin soğuk suda bile derinlemesine yıkama özelliğiyle annelerin hayatını kolaylaştırırken, 23 litre hacmi, antibakteriyel seramik iç kaplaması ve ergonomik kullanımıyla mikrodalga fırınlar mutfaklarda harikalar yaratıyor. 40 saniyede nüfuz eden köpük özelliği sayesinde anneler çamaşırlarını yıkarken ön yıkamaya gerek duymuyor.

Enerji ve su tasarrufunun yanı sıra daha az deterjan tüketerek de çevreyi koruyan çamaşır makinelerinin benzersiz köpüklü yıkama teknolojisi; deterjanın çamaşırlara geleneksel makinelere oranla 40 kat daha hızlı nüfuz etmesini sağlıyor ve sadece 15 dakikada çamaşırlar derinlemesine temizleniyor. Bu sayede anneler çamaşırlarını keyifle yıkarken; %70’e varan enerji tasarrufu da sağlıyor.

Yeni mutfak arkadaşı ile lezzetli mönüler artık hem hızlı hem pratik ! 

31.05.2012 tarihine kadar devam edecek kampanya süresince kampanya ürünlerinden birini alan tüketicilere şık tasarımıyla göz dolduran Samsung Mikrodalga fırın hediye edilecek.

Samsung’un kampanyada yer alan antibakteriyel Seramik iç kaplama özelliğine sahip mikrodalga fırınları hayatı kolaylaştırırken, bu kullanışlı mutfak arkadaşları ile lezzetli mönüler hazırlamak hem hızlı hem eğlenceli olacak.

Tasarımıyla her mutfağa ayrı bir stil katan Solo Mikrodalga Fırınlar, yalnızca Samsung mikrodalga fırınlarda bulunan üçlü ısıtma teknolojisi sayesinde de tüm yiyeceklerin eşit şekilde pişmesini ve ısınmasını sağlıyor. Hızlı buz çözme özelliği ile balık ve etleri çok daha kısa sürede çözen Muse Serisinin yeni mikrodalga fırını aynı zamanda gıdaların doğal tatlarını, dokularını ve taşıdıkları besinsel değerleri kaybetmeden sağlıklı bir şekilde çözülmesini de sağlıyor.

Led ekranı sayesinde pişirme süresini ve kalan zamanı otomatik gösteren Solo mikrodalga fırınlar; seramik iç kaplamasıyla da mükemmel pişirme performansı ile lezzetli ve sağlıklı beslenmeyi bir arada sunuyor. Ayrıca çizilmelere ve paslanmaya karşı geliştirilmiş yüksek dayanıklı seramik kaplama, fırını benzerlerine kıyasla 7 kat daha dayanıklı hale getiriyor.

False